27.06.2013, Miroslav Fuks

Ředitel Tulis převzal od Auto Activity nový vůz BMW

Ředitel Tulis převzal od Auto Activity nový vůz BMWMezi nejvýznamnější reklamní partnery FC Vysočina náleží společnost Auto Activity. Ta ve čtvrtek 13. června představila ve svém novém autosalonu v ulici Vrchlického v Jihlavě vozy prémiové značky BMW. Jihlava se tak zařadila mezi ostatní krajská města, kde je zastoupena prestižní značka BMW.

 

Vstup značky BMW do Jihlavy potvrdili slavnostním přestižením pásky Dr. Josef Reiter generální ředitel BMW Group Česká Republika, RNDr. Petr Pospíchal námětek primátora krajského města Jihlavy a Lubor Černý jednatel Auto Activity. Přítomní hosté se navíc jako jedni z prvních v ČR seznámili zcela s novým modelem BMW 3GT.

Součástí společenské akce bylo též předání nového vozu BMW 530d xDrive Sedan do užívání Ing. Zdeňku Tulisovi, řediteli FC Vysočina. Jihlavský klub dále už takřka rok využívá sérii nejnovějších typů vozů značky Ford, které jsou poskytnuty právě společností Auto Activity.

 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu