28.06.2013, Miroslav Fuks

Vysočinu v sobotu prověří Perleťový pohár

Vysočinu v sobotu prověří Perleťový pohárFotbaloví příznivci budou mít v sobotu 29. června možnost zhlédnout najednou hned čtyři prvoligové duely se stopáží 2 x 45 minut. V Žirovnici se totiž uskuteční neuvěřitelný již 80. ročník letního turnaje o Perleťový pohár! FC Vysočina se ho ve své novodobé historii zúčastní popáté, přičemž v roce 2006 se dočkal dosud jediného vítězství.

 

Tým kouče Františka Komňackého rozloží zápasovou zátěž na dvě rozdílné jedenáctky. „Zápasů proti kvalitním prvoligovým soupeřům využijeme k herní přípravě a prověrce hráčů, kteří se s týmem připravují. Některé fotbalisty bychom chtěli vyzkoušet na více postech. Postrádat budeme zdravotně indisponované Kučeru a Šilingera, navíc otazník visí nad zdravotním stavem Marka. Naopak se v našem dresu poprvé představí mladý slovenský ofenzivní hráč Marcin, který už s námi naplno trénuje, a též útočník Přeučil, neboť už je vyřešen jeho přestup z Dukly Praha,“ uvedl jihlavský lodivod.

V kádru FC Vysočina budou scházet i dva testovaní cizinci, kteří již přípravu týmu opustili – makedonský levý obránce Valentin Kolevski a albánský útočník Mateus Shkreta.

Doplňme, že program turnaje v sobotu 29. června od 12:30 hodin otevře utkání FC Vysočina vs. FC Baník Ostrava. Poté se od 14:30 hodin střetnou Bohemians 1905 proti Dukle Banská Bystrica. Následně se uskuteční duel o 3. místo a konečně i finále.

Tým FC Vysočina při dosud jediném vítězství na Perleťovém poháru v roce 2006.

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu