11.07.2013, David Zeman

Fanklub bude volit nového předsedu

Fanklub bude volit nového předseduRok se s rokem sešel a stejně tak, jako se připravuje na novou sezónu „áčko“ FC Vysočina, tak se připravovat musí i její fanoušci, potažmo Fanklub FC Vysočina. Jedním z nejdůležitějších kroků je volba předsedy, tedy člověka, který může zásadně ovlivnit, jak se bude dál vyvíjet a posouvat fotbalová fanouškovská scéna v Jihlavě.

 

Podmínky pro kandidaturu jsou poměrně jednoduché - člověk, který chce kandidovat na předsedu, musí být člen Fanklubu z minulé sezóny a zároveň mít do volby složený svůj vlastní tým, se kterým bude chtít pracovat. Nutné je samozřejmě mít uhrazený členský poplatek na sezónu následující, ten bude možno zaplatit přímo při volbě. Uzávěrka kandidátů je do neděle 14.7.2013 20:00 hod.

Volba proběhne v pondělí 15.7.2013 v 19:00 ve sportbaru Hattrick na březinkách. Možnost volby mají všichni, kteří zaplatí nebo už mají zaplacený členský příspěvek na další sezónu.

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu