14.07.2013, Miroslav Fuks

Dorost U19 veze ze Senice dvě porážky

Dorost U19 veze ze Senice dvě porážkyStarší dorost FC Vysočina sehrál dvojzápas proti nejlepšímu slovenskému dorostenckému týmu - FK Senice. Ta v obou duelech zvítězila a vždy poměrně výrazně. Jedinou branku jihlavského celku zaznamenal Štěpán Maruš.

 

"Na závěr třítýdenního kondičního bloku jsme sehráli dvě přátelská utkání se slovenským mistrem. Byla na nás patrná již velká ůnava. Soupeř však byl velmi kvalitní a v obou utkáních nás zcela rozebral. Domácí dominovali ve všech činnostech. Lépe se pohybovali, byli lepší v kombinaci a všude byli o krok dřive. Soupeř prokázal skvělou kvalitu a jasně nás přehrál. V dalších dnech kádr zredukujeme a posledni dva týdny máme na vyladění sportovní formy a zlepšeni organizace hry. Rozhodně nás čeká hodně práce," uvedl trenér David Oulehla.

Výsledky:

FK Senica - FC Vysočina Jihlava  4:1 (2:1) - gól: Maruš

FK Senica - FC Vysočina Jihlava  5:0 (0:0)

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu