20.07.2013, Miroslav Fuks

"Sedmnáctka" ve výborném utkání porazila Senici

”Sedmnáctka” ve výborném utkání porazila SeniciCelek U17 dnes sehrál velice kvalitní duel proti slovenské Senici. Jihlavští mladíci dokázali po výborném výkonu zvítězit 3:4 (1:1), když dvakrát skóroval Klíma a jednou se trefili Liška a Šimončič.

 

"Proti nesmírně kvalitnímu týmu jsme dnes podali výborný výkon. Po dvou nevydařených zápasech jsme si dnes dokázali, že umíme hrát kvalitní fotbal. Všichni hráči makali na sto procent. Mám obrovskou radost, že se prosadili všichni naši útočníci. Musím také ocenit, že máme vyrovnaný a konkurenceschopný kádr včetně tří "posunutých" hráčů ročníku 1998. Jak Kafoněk, tak Svoboda a hlavně Vlček se jeví v dobrém světle a jsou na hřišti vidět. Jsem rád, že můžeme odjet na pětidenní soustředění v dobré náladě. Navíc se nikdo nezranil, takže bychom měli být kompletní," zdůraznil s potěšením trenér Kamil Průša.

Branky: 34., 62., 64. - 4. Liška, 48. Klíma, 76. Šimončič, 80. Klíma.

Sestava: Pokorný (40. Caha) - Vitásek (40. Ločárek), Vedral, Vlček (64. Vitásek), Kolčava (64. Kafoněk) - Bajer (40. Čermák), Novotný (40. Vomela), Štěpánek, Kafoněk (40. Svoboda) - Liška (40. Šimončič), Klíma.

 
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu