30.07.2013, Miroslav Fuks

Předprodej vstupenek na Znojmo se už rozběhl!

Předprodej vstupenek na Znojmo se už rozběhl!Fotbalisté FC Vysočina nutně potřebují co nejdříve zlomit nepovedený start do nového ročníku Gambrinus ligy. Nejlépe už tento pátek 2. srpna, kdy na svém stadiónu od 18:00 hodin hostí prvoligového nováčka 1.SC Znojmo. Důležitý duel klubů z měst, které dělí pouhých 75 kilometrů, bude nepochybně provázet velký zájem fanoušků a skvělá atmosféra. Nenechte si ho ujít a zajistěte si v předstihu vstupenky!

 

„Přijďte na stadión včas, neboť pro prvních 600 fanoušků příchozích na stadión bude připraven dárek v podobě originálního klubového fandítka! V průběhu zápasu bude toto fandítko, k jehož výrobě nám inspirovalo utkání Bayernu Mnichov v Lize mistrů, k zakoupení za 30 Kč v klubovém Fanshopu. Zároveň zde bude k dispozici tradiční oboustranný plakát prvního týmu FC Vysočina pro aktuální sezónu v jednotné ceně 40 Kč,“ informoval tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Nejjednodušší cestou, jak si zablokovat místo dle svého výběru na kryté tribuně stadiónu v Jiráskově ulici po celou fotbalovou sezónu, je koupě zvýhodněné permanentní vstupenky. Veškeré informace o cenách, výhodách a prodeji permanentek naleznete ZDE.

Jak získat vstupenky na páteční duel proti Znojmu?

  • on-line nákup vstupenek do všech sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 1. srpna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde bude možné zakoupit i permanentky.
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 16:30 hodin

Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

 
Související
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu