19.08.2013, Redakce

Proti Dukle neměly ženy Vysočiny žádnou šanci

Proti Dukle neměly ženy Vysočiny žádnou šanciPředposlední přípravné utkání odehrály jihlavské fotbalistky v sobotu. V jakémsi předzápase utkání ligových A týmů podlehly pražské Dukle v Kácově vysoko 1:7 (0:5).

 

Proti Dukle hráčky Vysočiny nabídly naprosto odlišnou tvář, než v předchozích duelech. V nich nastřílely slabším soupeřkám celkem čtrnáct branek. Dukla však bez milosti odhalila veškeré slabiny týmu.

Jihlavanky od začátku za svými soupeřkami zaostávaly především v pohybu, v kabině ale zapomněly i bojovnost. Výsledkem toho bylo ještě milosrdných pět inkasovaných branek za první poločas.

Ve druhé části oba celky prostřídaly, Jihlavanky se částečně zkonsolidovaly a začaly být i trochu nebezpečné směrem dopředu. Z toho vyplynul také alespoň čestný úspěch Vysočiny. V posledních pěti minutách však Dukla ještě dvojicí branek potvrdila svoji výraznou herní převahu.

„Duel s Duklou jasně ukázal, jak na tom tým je,“ netají trenér Karel Líbal. „Navíc jsme nenabídly ani to nejzákladnější, tedy schopnost alespoň se porvat o co nejlepší výsledek. Prakticky hned na začátku tak bylo zaděláno na debakl. Chci věřit, že podobný odevzdaný výkon se už nebude opakovat.“

Dukla Praha – FC Vysočina 7:1 (5:0)

Gól Vysočiny: 53. Štefaniková (PK)

Sestava: Havrdová (46. Vrzalová) – Sedláková, Neumannová (25. Suchánková), Šerá, Jančíková – Jouklová, Vinická (80. Havrdová), Štefaniková, Králíková – Zadinová, Skořepová (50. Neumannová).

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu