15.06.2006, Redakce

Rozhodnuto - FC Vysočina bude hrát II. ligu v pátek podvečer

Vedení FC Vysočina dnes po zvážení všech aspektů vybralo termín domácích zápasů pro podzimní část II .ligy ČMFS. Volba padla na netradiční pátek, kdy budou domácí zápasy hrány pouze pod umělým osvětlením od 19:00 hodin a s postupující zimou nejdříve od 17:00. "Podobně jako fanoušci v anketě na našich internetových stránkách jsme se rozhodovali mezi pátečním a nedělním termínem. Nakonec jsme i po zvážení průzkumu mezi veřejností, který neprobíhal pouze prostřednictvím internetu, zvolili pátek. Věříme, že se setká s příznivou odezvou mezi našimi fanoušky a přispěje k dobrým návštěvám na našich zápasech. Nejlepší pozvánkou do ochozů našeho stadiónu však nakonec stejně budou kvalitní výkony našeho týmu, góly v sítích soupeřů a útok na postup do Gambrinus ligy," řekl k termínovému rozhodnutí ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.

 
 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu