12.09.2013, Redakce

FC Vysočina je hrdým partnerem projektu Srdcerváči

FC Vysočina je hrdým partnerem projektu SrdcerváčiFC Vysočina je hrdým partnerem projektu Srdcerváči, který se celým srdcem rve za dostatek férové práce pro zdravotně postižené. Projekt můžete podpořiti vy. Stačí málo - podělte se informace o něm s ostatními. Dejte o Srdcerváčích vědět svým přátelům či obchodním partnerům.

 

Napište o svém setkání s projektem, o spolupráci se Srdcerváči i na vaše webové stránky, firemního časopisu, sdílejte na sociálních sítích, zkrátka pošlete to dál…

Tým Srdcerváčů si váží toho, že se umíte postavit za dobrou věc.

www.srdcervaci.cz

Příspěvek FC Vysočina do projektu Srdcerváči: Zápasový den s FC Vysočina Jihlava!

Kompletní zápasový den s jihlavským ligovým klubem, včetně VIP vstupenek a podepsaného dresu! Platí pro atraktivní duel proti Viktorii Plzeň hraný v pátek 27. září 2013!

Den snů pro fotbalové fandy! Vy a váš doprovod zažijete kompletní zápasový den s prvoligovým klubem Vysočina Jihlava. Uvítání začne na stadiónu, následuje krátká prohlídka jeho zázemí, včetně VIP prostor a občerstvení. Po prohlídce se přesunete za hráči do kabiny, kde probíhají poslední přípravy na zápas. Celé utkání pak strávíte na střídačce FC Vysočina (doprovod účastníka stráví utkání na tribuně) a po utkání zamíříte zpět do kabiny. Tam si (snad) vychutnáte euforii z výhry. Hráči vám také předají podepsaný dres.

 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Spartu Praha!

Ve středu do Jihlavy přijede Sparta! Nenechte si ujít atraktivní pohárovou bitvu FC Vysočina proti slavnému letenskému celku! Duel MOL Cupu vypukne v 17 hodin a vy byste měli být u toho! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu