04.10.2013, Miroslav Fuks

FC Vysočina uspěl s odvoláním proti verdiktu disciplinárky

FC Vysočina uspěl s odvoláním proti verdiktu disciplinárkyFC Vysočina uspěl s odvoláním proti rozhodnutí Disciplinární komise FAČR ze dne 19. září, kdy klubu byla v návaznosti na události domácího duelu proti Slavii Praha vyměřena pokuta ve výši 40.000 Kč. Odvolací komise FAČR tuto záležitost projednala na svém včerejším zasedání v Brně, napadené rozhodnutí zrušila v plném rozsahu a rozhodla, že se upouští od uložení peněžité pokuty.

 

„Konečný verdikt Odvolací komise FAČR samozřejmě vítáme. Kvitujeme, že jsme úspěšně obhájili kroky našeho klubu a pořadatelské agentury a že nedošlo na původní stanovisko Disciplinární komise FAČR. To jsme vnímali jako velmi nebezpečné precedentní rozhodnutí, které by v budoucnu mohlo poškodit nejen náš fotbalový klub a nepříjemně narušit pořádky na českých stadiónech,“ zdůraznil Miroslav Fuks, tiskový mluvčí FC Vysočina.

 
Aktuálně

U16 na All Stars Cupu: velmi dobré 10. místo!

Mladší dorostenci FC Vysočina se ve dnech od 14. do 16. června po dvou letech znovu představili na prestižním mezinárodním turnaji All Stars Cup. V obrovské konkurenci se v Praze rozhodně neztratili a při měření sil proti špičkovým světovým klubům zanechali velmi dobrý dojem. Po úvodních dnech jim jen těsně unikl postup do finálové osmičky a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu