27.06.2006, Redakce

První nová jména - Roman Drga a Ján Ovšianik

Vedení FC Vysočina zdá se našlo odpovídající náhradu za odcházející levonohé krajní obránce Jiřího Lišku a Milana Kopice, kteří přestoupili do Liberce a pražské Sparty. Do přípravy druholigového celku z Vysočiny se v týdnu zapojil Roman Drga (20.9.1979). Ten má na svém kontě 40 prvoligových a 94 druholigových zápasů v dresech Brna, Zlína, Prostějova a naposledy Kroměříže.

 
"Zatím je tady na zkoušku, ale to je pouze formalita. Protože naše předpoklady už uspokojuje," říká ředitel FC Vysočina Zdeněk Tulis. "Dojde buď k hostování, nebo k přestupu. Záleží na tom, jak se dohodneme s majitelem Kroměříže, která ukončila své druholigové působení," vysvětluje Tulis, který věří, že všechny detaily dotáhne do úspěšného konce už během příštího týdne.

Na zkoušku z kádru slovenského mistra Rožumberoku pak do Jihlavy dorazil i Ján Ovšianik. Dvaadvacetiletý levonohý fotbalista dvakrát nastoupil ve slovenské nejvyšší soutěži a disponuje zkušenostmi z mládežnických reprezentací. Odchovanec Vranova nad Topľou v minulosti působil i v Košicích a naposledy v třetiligové Spišské Nové Vsi. "Zatím u nás bude deset dní. Pak se uvidí," říká Tulis.

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu