01.07.2006, Redakce

Příprava doznala další změny - Senec nepřijede

Podle původního plánu měla Vysočina v sobotu 1. července sehrát zápas se Spartakem Trnava. Jenže v minulé sezóně třetí tým nejvyšší soutěže utkání dopředu odřekl. Jihlava si proto sehnala jiného soupeře, nováčka ze Sence. Bohužel pro ni se stejným výsledkem. „Hrát se nebude. Soupeř nám dnes dopoledne zápas odřekl,“ uvedl včera jihlavský trenér Milan Bokša.

 
Vysočina si sice ještě na poslední chvíli snažila najít jiného protivníka, to se ji ale nepodařilo. „Takže jsme naplánovali pouze tréninkové utkání. Odjedeme do Janovic a od 14:30 budeme mít ryze herní trénink,“ nastínil Bokša změnu v přípravě. „Je to pro nás dost veliká komplikace, ale bohužel s tím nic nenaděláme.“ Další přípravný zápas tak Vysočina sehraje až ve středu, kdy by se měla v Čáslavi střetnout s místním druholigovým nováčkem. „Doufám, že to bude zápas, který konečně budeme moci odehrát,“ věří Bokša.
 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu