30.10.2013, Miroslav Fuks

Přípravka U7 odehrála svůj první turnaj!

Přípravka U7 odehrála svůj první turnaj!Benjamínci FC Vysočina narození v roce 2007 s obrovským nadšením odehráli svůj první fotbalový turnaj! Tým U7 vedený trenérem Radkem Nápravníkem a asistentkou Michaelou Ryšavou se v sobotu 26. října zúčastnili turnaje „Klokan Cup 2013“. Bohemians 1905 jej uspořádali na hřišti v Kolovratech u Prahy.

 

Celkem 10 týmů (m.j. Sparta Praha, Baník Ostrava, České Budějovice, Dukla Praha, Bohemians 1905) se střetlo systémem každý s každým, přičemž jeden zápas trval 15 minut. Jihlavský tým nakonec po vyčerpávajícím a nadšeném boji hráčů, ale i jejich fanoušků, skončil na krásném 7. místě.

V brance výborně chytal Andreas Kadlec a v poli se prostřídali Michal Sedláček, Darek Hlaváčik, Ondra Stratil, Samuel Barták, Matyáš Jungr, Adam Foit, Radek Šmarda, Honzík Matuška, Honzík Doležel a Tomáš Budík. Všichni malí fotbalisté si ze svého prvního turnaje odvezli památeční medaili, drobné dárečky a dokonce získali svůj první pohár! Zároveň se tak výborně rozloučili s podzimní venkovní sezónou.

  • fotogalerii z turnaje naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu