24.02.2014, Miroslav Fuks

Zaplníme na startu jara proti Liberci stadión?

Zaplníme na startu jara proti Liberci stadión?Při loučení s podzimem fanoušci FC Vysočina svému týmu výrazně pomohli. V nesmírně důležitém domácím utkání proti Slovácku i ve velmi chladném počasí zaplnili stadión, dotlačili svůj tým k tolik potřebnému vítězství a podpořili kouče Petra Radu v jeho premiéře na jihlavské lavičce. Mohou se fotbalisté FC Vysočina těšit na obdobnou podporu i v následném utkání, tedy při domácí jarní premiéře tuto neděli od 15:00 hodin?

 

A proč by vlastně stadión i tentokrát neměl být zaplněný natěšenými fanoušky?! Vždyť jihlavskému týmu se v zimní přípravě nebývale dařilo, kádr nebyl oslaben a podařilo se ho posílit, neděle slibuje parádních 10 stupňů nad nulou, po dlouhých třech měsících zase půjdeme na Gambrinus ligu, fotbalisté FC Vysočina nutně potřebují bodovat naplno a navíc do Jihlavy přijede velice silný a atraktivní soupeř! FC Slovan Liberec dlouhou náleží mezi nejlepší české kluby, dokázal postoupit do jarní fáze Evropské ligy a v jeho středu najdeme řadu skvělých fotbalistů – Kováče, Rajnocha, Rybalku, Šurala či Marka Jarolíma.

Kde a jak zakoupit vstupenky na nedělní utkání proti Slovanu Liberec?

  • on-line nákup vstupenek do všech sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od pátku 21. února. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6.
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 27. února v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 13:30 hodin

Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE.

 
Související
Aktuálně

Podpořte FC Vysočina nákupem permanentky!

FC Vysočina znovu hodlá bojovat a vykročit na roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší fotbalové soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak FCV! Nabízíme vám souhrn veškerých informací... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu