28.04.2014, Miroslav Fuks

Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Brnu!

Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Brnu!Fotbalisté FC Vysočina se chtějí co nejdříve vrátit na vítěznou vlnu a definitivně potvrdit svoji záchranu mezi českou elitou. Nejbližší příležitost k tomu budou mít tuto neděli 4. května 2014, kdy budou na svém stadiónu od 17:00 hodin hostit Zbrojovku Brno! Nenechte si ujít vypjaté derby dvou moravských rivalů, využijte předprodeje vstupenek a přijďte své hráče podpořit!

 

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti Brnu?

  • on-line nákup vstupenek do domácích sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od pondělí 28. dubna 2014. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6.
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat netradičně už v úterý 29. dubna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 15:30 hodin
  • Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

Vstupenky do sektoru hostí?

Pozor, vstupenky do hostujícího sektoru nelze zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal! K dispozici jsou výhradně v rámci předprodeje v klubovém Fanshopu, který bude na stadiónu probíhat v úterý 29. dubna od 13:00 do 17:00 hodin. Vstupenky budou v dostatečném počtu k dispozici i v den utkání na podkladně hostujícího sektoru stadiónu (vstup č. 5), jehož brány se otevřou v 15:30 hodin.

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je distribuován zdarma jen v počtu 2.000 kusů.

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu