24.07.2006, Miroslav Fuks

Dorost na libereckém turnaji obsadil páté místo

Starší dorost FC Vysočina obsadil na dvoudenním turnaji v Liberci páté místo. Po třetím místě ve skupině porazil v duelu o 5. místo celek Plzně. Ve skupině naši mladíci sehráli pouze dva duely, protože tým Zlína se kvůli karanténě do turnaje zapojit nemohl.

 
Tento turnaj pro mne i pro hráče byl velmi důležitý. Šlo o poslední prověrku, ve které v silné konkurenci extraligových celků dostali příležitost všichni hráči a kdy jsme zkoušeli variabilitu na jednotlivých postech. Nyní už kádr mužstva zúžíme. Dvoudenní klání ukázalo, že se můžeme opřít o kvalitní ofenzívu, která bude ještě silnější s přítomností Šamánka. Na druhou stranu máme velké problémy na postu stoperů. V tomto směru ještě máme na čem pracovat. Věřím, že se nám ještě podaří nějakého obránce přivést," informoval nás o turnaji trenér mužstva Roman Kučera.

Výsledky FC Vysočina:

- SK Hradec Králové 0:1 (0:0)

- SK Dynamo České Budějovice 0:5 (0:1)

o 5. místo: - FC Viktoria Plzeň 2:0 (0:0) - Stoszek, Chmelík

Sestava: Štěpanovský - Hříbek, Niederle, Filip, Vystrčil - Benda, Chmelík, Bureš, Smejkal - Tlačbaba, Rabušic. Střídající hráči: Hlavoněk, Takacz, Horák, Netrda, Pikl, Steinhauf, Stoszek.

 
Aktuálně

Generálka nabídla málo vídanou přestřelku

Nebyla to generálka, která by potěšila trenéry či členy fanklubu defenzivního fotbalu. Duel FCV proti Ústí nad Labem totiž na umělé trávě nabídl málo vídaných devět branek. Vysočina po celé utkání vedla, což jí nakonec vydrželo i do poslední minuty - 5:4 (2:0). Dvakrát se za domácí trefil Jakub Rezek a po jedné brance přidali Lukáš Vaculík, Matěj... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu