05.06.2014, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina si užijí pouze 17 dní volna

Fotbalisté FC Vysočina si užijí pouze 17 dní volnaPouhých sedmnáct dnů bude trvat letní dovolená prvoligových fotbalistů FC Vysočina. Letní přípravu na nový ročník SYNOT ligy ve středu 18. června odstartují tradičními funkčními a diagnostickými testy na FTVS v Praze. O den později pak svěřence trenéra Petra Rady čeká první tréninková jednotka v areálu v Jiráskově ulici v Jihlavě.

 

Druhý týden přípravy bude ve znamení kondičního soustředění, které proběhne v domácích podmínkách v Jihlavě. Jeho součástí bude duel proti Trenčínu a tento náročný blok zakončí turnaj Perleťový pohár v Žirovnici. Ve třetím týdnu přípravy Vysočina změří síly se dvěma druholigovými celky – s Táborskem a Vlašimí.

V pondělí 7. července nabere jihlavský tým směr Horní Rakousko, kde stejně jako v loňském roce proběhne v rámci herního soustředění ladění formy FC Vysočina na start SYNOT ligy. Potrvá do neděle 13. července a jihlavský prvoligový kádr jej stráví v idylickém čtyřhvězdičkovém hotelu Robinson Club Ampflwang, který vyrostl v golfovém areálu nedaleko městečka Ampflwang im Hausruckwald. Součástí soustředění budou i dvě náročné prověrky proti zahraničním klubům a tečku na cestě zpět obstará utkání proti českobudějovickému Dynamu. Generálka na nejvyšší soutěž je předběžně naplánovaná na sobotu 19. července.

Program zápasů FC Vysočina v rámci letní přípravy

St 25.6. – 18:00 – AS Trenčín – v Bystřice nad Pernštejnem
So 28.6. – 14:30 – MFK Ružomberok - turnaj Perleťový pohár v Žirovnici
So 28.6. – ??? - turnaj Perleťový pohár v Žirovnici
St 2.7. – 17:00 - FC MAS Táborsko – v Třebíči
So 5.7. – 17:00 – FC Graffin Vlašim – v Jihlavě
St 9.7. - ??? – utkání v rámci herního soustředění v Horním Rakousku
So 12.7. - ??? – utkání v rámci herního soustředění v Horním Rakousku
Ne 13.7. – 17:00 – SK Dynamo České Budějovice – v Českých Budějovicích
So 19.7. - ??? - generálka na SYNOT ligu

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu