12.06.2014, Miroslav Fuks

Novou tribunu zaplnil koncert Šlágr TV

Novou tribunu zaplnil koncert Šlágr TVStadión FC Vysočina výrazně ožil i po skončení fotbalové sezóny. Novou tribunu dnes na pět hodin zaplnilo více než dva tisíce nadšených příznivců československé lidové hudby, kteří dorazili na koncert pořádaný Šlágr TV. Záznamy z jihlavského koncertu bude právě tato televizi přinášet v nadcházejících dnech.

 

„Jsem rádi, že jsme opět potvrdili, že letní stadión v Jiráskově ulici v Jihlavě nemusí sloužit výhradně fotbalovým týmům FC Vysočina, ale též velkým celostátním turnajům mládeže, firemním sportovním hrám, odborným konferencím a seminářům či právě koncertům nejrůznějších hudebních žánrů. I do budoucna bychom v tomto trendu chtěli pokračovat. U koncertu Šlágr TV nás obzvlášť naplňuje, že jsme více než dvěma tisícovkám občanů nejen z Kraje Vysočina zprostředkovali možnost aktivního trávení volného času a příjemného vytržení z mnohdy nelehké reality. Těší nás četná pochvalná slova návštěvníků koncertu na organizační zabezpečení, pohodovou atmosféru akce a prostředí stadiónu,“ řekl k uskutečněnému koncertu Zdeněk Tulis, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina.

  • fotogalerii z koncertu naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu