16.06.2014, David Zeman

Devět studentů dokončilo studium licence B UEFA

Devět studentů dokončilo studium licence B UEFAV pátek 13.6.2014 proběhly závěrečné zkoušky žáků SŠOS, kteří se dnešním dnem stali fotbalovými trenéry s licencí B UEFA. Jedná se o tyto žáky: Veselský Michal, Hron Vojtěch, Poul Daniel, Homola Martin, Pátek Pavel, Ryšavá Michaela, Břinek Radim, Křivánek Stanislav a Barák Leoš. Přičemž ve zkušební komisi byli: p. Roman Kučera, p. Josef Morkus, p. Josef Záruba a p. Kamil Průša.

 

"Z původních jedenácti studentů, kteří všichni v loňském roce složili zkoušky trenérské licence C, se dostalo k dnešním zkouškám licence B UEFA devět studentů. Všichni museli zvládnout písemný test a následně ústní pohovor. Vše bylo z didaktiky fotbalu. Většina otázek byla směrována do kategorií přípravek, žáků a dorostu.
Vedle teoretických znalostí prokázali studenti během dvouletého studia také praktické dovednosti. Vedle praktických hodin v našem areálu Na Stoupách také strávili tři týdny praxe v našem oddíle, kde si postupně prošli všemi mládežnickými kategoriemi." popsal průběh studia a zkoušek těchto mladých trenérů trenér U17 Kamil Průša a zároveň dodal: "Díky spolupráci našeho klubu a SŠOS dnes vzešlo devět nových mladých trenérů. Slečna Ryšavá a p. Daniel Poul již aktivně působí v našem oddíle v kategorii přípravek U7 respektive v kategorii dorostu U19. Všem novým trenérům blahopřeji a přeji jim mnoho trenérských úspěchů!"

 
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu