19.06.2014, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina poprvé vyběhli na hřiště

Fotbalisté FC Vysočina poprvé vyběhli na hřištěDlouho to netrvalo a fotbalisté FC Vysočina se po krátké dovolené ve čtvrtek 19. června znovu sešli na prahu letní přípravy. Do startu nového ročníku SYNOT ligy zbývá jen něco málo přes pět týdnů, tudíž letní příprava tradičně bude velmi intenzivní a náročná. Naplno vypukne v příštím týdnu, kdy na hráče čeká kondiční soustředění v domácích podmínkách.

 

V jakém složení se fotbalisté FC Vysočina sešli? Kouč Petr Rada, který do konce června oficiálně prodlouží smlouvu s jihlavským klubem, přivítal nováčka z juniorky Jakuba Fulneka a navrátilce z hostování Arnolda Šimonka, Jana Klimenta, Lukáše Kryštůfka, Jakuba Teplého a Jindřicha Kučeru a (Žďár nad Sázavou. Zcela novou tváří byl defenzivní plzeňský univerzál Martin Sladký, jenž na Vysočině bude usilovat o angažmá.

S týmem se připravovala i trojice Petr Tlustý, Tomáš Josl a Karol Karlík, která má s klubem smlouvu podepsanou jen do 30. června letošního roku. Jejich další fotbalová budoucnost je zatím nejistá, hráči prezentovali svůj zájem nalézt zahraniční angažmá.

Naopak scházeli zranění fotbalisté Lukáš Masopust a Matúš Marcin a individuálně trénoval krajní záložník Vladimír Kukoľ.

Pro úplnost dodejme, že na testy do zahraničí zamířila dvojice fotbalistů. Záložník Jan Kosak usiluje o místo v kádru Dukly Banská Bystrica a útočník Vojtěch Přeučil bojuje o dres polského prvoligového celku Piast Gliwice.

  • obsáhlou fotogalerii z úvodního tréninku naleznete ZDE
  • na Youtube kanálu Ježour TV přinášíme aktuální rozhovory s nováčkem v týmu Martinem Sladkým, s navrátilcem ze Slovenska Janem Klimentem, s uzdraveným útočníkem Arnoldem Šimonkem, se zkušeným středopolařem Václavem Kolouškem, se sportovním manažerem Josefem Jinochem a chybět nemůže ani rozhovor s koučem Petrem Radou

 
Aktuálně

Vysočina zvláštní „koronavirovou“ sezónu uzavře duelem s Ústí nad Labem

Dvacátý ročník FC Vysočina v českých ligových soutěžích 14. července dospěje ke svému konci. Se zpožděním půldruhého měsíce se uzavře prazvláštní sezóna, kterou výrazně ovlivnila celosvětová epidemie. Jihlavský tým v úterý od 18:00 hodin přivítá Ústí nad Labem a rozhodně se bude chtít loučit vítězně. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu