U17: Na Pardubice nestačili | FC Vysočina Jihlava
U17: Na Pardubice nestačili
Mladší dorost si neporadil s Pardubicemi, když už od třinácté minuty prohrával. Ve druhé půli Pardubice své vedení ještě navýšili a přesto že dorostenci Vysočiny snížili, tak výsledek už se jim otočit nepodařilo, na konci utkání navíc Pardubice své vedení ještě navýšili. Konečný stav utkání tak byl 3:1 (1:0).

FK Pardubice – FC VYSOČINA JIHLAVA 3:1 (1:0)

Branky: 13´, 47´, 80´ - 72´ Kafoněk

Sestava: Čermák – Vrzal (40. Vašíček), Vlk, Bartók, Svoboda P. (40. Mužátko, 69. Smejkal) – Smejkal (56. Pecina), Časta, Malár, Karmazín (63. Smejkal), Kafoněk – Polcar (40. Průša, 56. Fikar).

„Pardubice se představily jako soupeř nad naše momentální síly. Vynikali rychlostně, důrazem, organizací hry….. Druhá půle byla z naší strany lepší. Sice jsme obdrželi druhou branku, kterou jsme si více méně dali sami. Osm minut před koncem se nám však podařilo snížit a v poslední minutě jsme byli blízko vyrovnání. Bohužel finální nedůraznou přihrávku z pravé strany chytil domácí brankář, který založil rychlý protiútok a místo našeho vyrovnání jsme tak obdrželi třetí branku. Za dnešní výkon hlavně v první půli budu na hráče hodně kritický. Takovýmto přístupem k utkání se již nikdy nesmíme prezentovat!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.

Pokračovat na další článek:

FC Vysočina proti Chrudimi touží po vítězné domácí tečce

Před fotbalisty FC Vysočina je 28. kolo Chance Národní Ligy, které je pro ně zároveň posledním domácím duelem v sezóně. Poslední dvě kola totiž Jihlava odehraje na stadiónech soupeřů, tudíž máte v neděli 11. května od 17:00 hodin poslední možnost svůj tým podpořit. V bitvě proti Chrudimi, která je už jistým účastníkem baráže, bude ve hře nejen jistota setrvání ve II. lize.