17.07.2006, Miroslav Fuks

Peteřík přijde na testy, Molnár neuspěl a Bratršovský přestupuje do Žďáru

Co je nového v dospělém kádru FC Vysočina? Testování slovenského ofenzivního hráče Mariána Molnára skončilo neúspěchem a ten se vrací do Trnavy. Zkouška útočníka Zdeňka Traxla nadále pokračuje a je možné, že vyústí v působení v jihlavských barvách.

 
O dres Vysočiny by se měl poprat i šestadvacetiletý útočník Tomáš Peteřík, který naposledy v působil ve třetí švýcarské lize a má na svém kontě prvoligové starty v dresu Plzně a Příbrami. V minulosti hostoval i v Pardubicích a Mostě a k jihlavským testům by měl nastoupit ve středu.

Změn doznala i soupiska juniorky, kde se její dlouholetý člen Zdeněk Maňhal připojil k Vítu Brabcovi a společně zamířili na testy do Rakouska. Novinou pak je dnešní přestup zkušeného beka Daniela Bratršovského do divizního Žďáru nad Sázavou. Tento polenský odchovanec v jihlavských barvách strávil patnáct sezón, nastoupil ve 47mi druholigových zápasech, podepsal se pod postupem do II. ligy a dokonce nechyběl ani u pohárového čtvrtfinále v sezóně 1995/96.

 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu