27.07.2006, Miroslav Fuks

Novou posilou Peteřík, kádr doplňují Cihlář a Čermák

Novou posilou Peteřík, kádr doplňují Cihlář a ČermákOsm dní před začátkem nové sezóny získala FC Vysočina další posilu! Po Petru Faldynovi do týmu Milana Bokši přichází druhý útočník Tomáš Peteřík (nar. 31.1.1980). Tento odchovanec Horšovského Týna v minulosti působil v Rokycanech, Mostě, Příbrami, Pardubicích, Kladně a naposledy ve Švýcarsku. Na svém kontě má pět prvoligových zápasů, 43 duelů ve II. lize a v ní 7 branek.

 
"Peteřík se na testech osvědčil. S mateřskou Plzní jsme se dnes dohodli na jeho přestupu a on na Vysočině podepsal tříletou smlouvu. Na pohárové utkání ve Velkém Meziříčí nám však ještě k dispozici nebude, protože zbývá doladit administrativní záležitosti mezi českým a švýcarským fotbalovým svazem," řekl nám k aktuální změně v kádru ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis. "V současné době čekáme, jak se vyvine páteční arbitrážní soud Marka Zúbka s Baníkem Ostrava. Po jeho verdiktu budeme doufat, že se Marek rozhodne pro další působení v našem klubu. Další změny již nelze příliš očekávat. Ještě existuje možnost půlroční výměny útočníka Ladislava Pešky za některého z hráčů Olomouce a určitá varianta posílení ofenzívy je možná i ze strany Mladé Boleslavi."

S Peteříkem byly do podzimního druholigového kádru FC Vysočina zařazeni krajní záložníci Tomáš Cihlář (nar. 24.6.1987) a Ivan Čermák (nar. 15. 11. 1985). Levonohý Cihlář se do prvního mužstva dokázal prosadit okamžitě po ukončení dorosteneckého věku a i jeho výkony v přípravy naznačily, že může být velkým příslibem. Rychlonohý krajní záložník Čermák již figuroval na druholigové soupisce v sezóně 2004/05, tehdy se však neprosadil. Nyní věří, že ho přestanou limitovat zdravotní problémy a příležitost v prvním týmu "chytne za pačesy".

Letní přípravu "A" mužstva naopak opustil útočník Josef Šplíchal a stoper Jan Kovařík, kteří zamířili do juniorky. Další operace kolene navíc dlouhodobě vyřadila ze hry obránce Michala Vávru.

 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu