27.10.2014, LFA

Souboj plejerů startuje. Nominujte ligovou elitu do dovednostních soutěží!

Souboj plejerů startuje. Nominujte ligovou elitu do dovednostních soutěží!Během utkání bojují za body pro svůj tým, tentokráte se postaví tváří v tvář svým protivníkům sami za sebe. Tvrdost a přesnost střely, rychlostní slalom či zneškodňování přímých kopů. To jsou disciplíny, ve kterých by se měli utkat ti nejlepší hráči ze SYNOT ligy. Složení elitního týmu mají ve svých rukách fanoušci české nejvyšší soutěže, kteří od dnešního dne mohou hlasovat pro hráče, jež nominovaly samy kluby. Trenérský tým FC Vysočina do tohoto klání nominoval Jaromíra Blažka (přímé kopy), Adama Jánoše (tvrdost střely), Václava Kolouška (přesnost střely) a Lukáše Masopusta (rychlost s míčem).

 

Balaj, Vacek, Zavadil, Nivaldo, Hořava či Blažek? O těchto jménech rozhodnete vy na webu synotliga.cz. Hlasovat pro své favority můžete ZDE.

„Díky velkému ohlasu na měření kvalit a šikovnosti současné hráčské generace a té z doby minulé, které jsme realizovali na jaře pod názvem Souboj generací, jsme se rozhodli, že každý rok přineseme fanouškům atraktivní podívanou. To by měl Souboj plejerů splňovat a já sám se těším, kdo vzejde z této bitvy jako vítěz,“ řekl Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Ano. Na jaře mohli příznivci SYNOT ligy sledovat měření sil mezi Vízkem, Váchou, Němce, Harbou a dalšími hráči. Ve velmi těsném rozdílu zvítězila mladá generace. Ovšem tentokráte už půjde o bitvu největších ligových hvězd, které vyberou sami fanoušci.

V jakých disciplínách se bude soutěžit? Přesnost střelby. Tedy deset kopů na břevno branky. Tvrdost střely. Speciální radar změří projektily vybraných hráčů. Slalom s míčem. Kličkování mezi kužely na čas. A přímé kopy. Brankáři tváří v tvář střelcům.

„Během tohoto týdne mohou fanoušci na oficiálním webu SYNOT ligy hlasovat pro nominované hráče. Každý z šestnácti klubů vyslal do každé disciplíny jednoho zástupce. Samotné nás zajímá, kdo se ve velkém finále nakonec utká,“ prozradil Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.

A jaká jména se objevila v nominacích jednotlivých klubů SYNOT ligy? Očekávejte hvězdy. Ljevakovič, Koloušek, Loučka, Zmrhal, Kalouda, Rada či Švenger. Vše jména, jež příznivci české nejvyšší soutěže dobře znají. Hlasovat na oficiálním webu synotliga.cz mohou fanoušci do čtvrtka tohoto týdne.

Z jarního "Souboje generací" - Haris Harba a Josef Němec.

 
Aktuálně

Pokorný: Volbou brankářské jedničky pro jarní start se intenzivně zabýváme

Nedílnou součástí realizačního týmu FC Vysočina je sedmadvacetiletý Tomáš Pokorný. Brankářský i trenérský odchovanec FC Vysočina, který pochází z Martínkova u Moravských Budějovic, u prvního týmu působí v roli trenéra gólmanů od léta 2022. Na konci zimního drilu jsme jej oslovili s žádostí o aktuální a snad i zajímavý rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu