29.10.2014, Miroslav Fuks

Jak zakoupit vstupenky na Viktorii Plzeň a Spartu Praha?

Jak zakoupit vstupenky na Viktorii Plzeň a Spartu Praha?Fotbalisté i fanoušci FC Vysočina se už teď těší na parádní domácí vyvrcholení podzimní části SYNOT ligy, kdy na ně čekají dva nejsilnější a divácky nejatraktivnější české celky posledních let. Nejprve v neděli 9. listopadu změří síly s Viktorií Plzeň a o tři týdny později na Jihlavu čeká Sparta Praha. Vzhledem k velkému zájmu o oba duely vám už nyní přinášíme informace o způsobu prodeje vstupenek.

 

Oba zápasy jsou zařazeny v kategorii duelů se zvýšenou organizační náročností, tudíž běžné vstupné na tyto zápasy činí 150 Kč. Jak již bylo dříve avizováno, vstupenky budou v předprodeji před utkáním s Plzní v „balíčku“ za jednotnou cenu 300 Kč. Přitom v rámci on-line prodeje na síti Ticketportal bude možné samostatně zakoupit pouze lístky na duel proti Viktorii.

Připomínáme příjemnou výhodu pro držitele vstupenek z odehraného utkání s Příbramí, kteří budou mít možnost zakoupit příslušné množství vstupenek na Plzeň a Spartu už o den dříve oproti běžnému předprodeji – ve středu 5.11. od 13:00 do 17:00 hodin v klubovém Fanshopu. Tento den budou mít stejnou možnost i držitelé celosezónní permanentní vstupenky FC Vysočina, kteří mohou na jednu permici zakoupit 2 balíčky vstupenek na Plzeň a Spartu. Předprodej vstupenek pro ostatní zájemce proběhne tradičně ve čtvrtek 6.11. od 13:00 do 17:00 hodin.

V neposlední řadě zdůrazňuje, že zakoupení balíčku Plzeň - Sparta není povinností, neboť samozřejmě lze samostatně zakoupit pouze lístky na plzeňskou Viktorii. Vstupenky na Spartu budou samostatně k prodeji až v týdnu před daným utkáním.

 
Související
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu