29.10.2014, Miroslav Fuks

Jak zakoupit vstupenky na Viktorii Plzeň a Spartu Praha?

Jak zakoupit vstupenky na Viktorii Plzeň a Spartu Praha?Fotbalisté i fanoušci FC Vysočina se už teď těší na parádní domácí vyvrcholení podzimní části SYNOT ligy, kdy na ně čekají dva nejsilnější a divácky nejatraktivnější české celky posledních let. Nejprve v neděli 9. listopadu změří síly s Viktorií Plzeň a o tři týdny později na Jihlavu čeká Sparta Praha. Vzhledem k velkému zájmu o oba duely vám už nyní přinášíme informace o způsobu prodeje vstupenek.

 

Oba zápasy jsou zařazeny v kategorii duelů se zvýšenou organizační náročností, tudíž běžné vstupné na tyto zápasy činí 150 Kč. Jak již bylo dříve avizováno, vstupenky budou v předprodeji před utkáním s Plzní v „balíčku“ za jednotnou cenu 300 Kč. Přitom v rámci on-line prodeje na síti Ticketportal bude možné samostatně zakoupit pouze lístky na duel proti Viktorii.

Připomínáme příjemnou výhodu pro držitele vstupenek z odehraného utkání s Příbramí, kteří budou mít možnost zakoupit příslušné množství vstupenek na Plzeň a Spartu už o den dříve oproti běžnému předprodeji – ve středu 5.11. od 13:00 do 17:00 hodin v klubovém Fanshopu. Tento den budou mít stejnou možnost i držitelé celosezónní permanentní vstupenky FC Vysočina, kteří mohou na jednu permici zakoupit 2 balíčky vstupenek na Plzeň a Spartu. Předprodej vstupenek pro ostatní zájemce proběhne tradičně ve čtvrtek 6.11. od 13:00 do 17:00 hodin.

V neposlední řadě zdůrazňuje, že zakoupení balíčku Plzeň - Sparta není povinností, neboť samozřejmě lze samostatně zakoupit pouze lístky na plzeňskou Viktorii. Vstupenky na Spartu budou samostatně k prodeji až v týdnu před daným utkáním.

 
Související
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu