06.11.2014, Miroslav Fuks

Vstupenky na Plzeň? V pátek v Ticketportalu, v neděli před zápasem

Vstupenky na Plzeň? V pátek v Ticketportalu, v neděli před zápasemUmíte si představit lepší pozvánku na fotbal? V neděli 9. listopadu čeká Kraj Vysočina od 17:00 hodin velký fotbalový svátek, v němž budou ve výborné formě hrající fotbalisté FC Vysočina hostit lídra tabulky SYNOT ligy – FC Viktoria Plzeň! Zápas nepřenáší žádná televize a jihlavský stadiónek se může těšit na velký divácký zájem, tudíž věnujte pozornost tomu, jak v získat vstupenky na toto atraktivní utkání.

 

Jak jsme již dávno avizovali, tak v předprodeji bude možné v tomto týdnu zakoupit jak samostatné vstupenky na Viktorii Plzeň, tak i balíček na dvojzápas Plzeň – Sparta (bude sehrán v neděli 30.11. od 14:30 hodin bez asistence TV kamer). Oba zápasy jsou zařazeny v kategorii duelů se zvýšenou organizační náročností, tudíž běžné vstupné na tyto zápasy činí 150 Kč, přičemž cena balíčku vstupenek činí 300 Kč. Opakovaně připomínáme, že v předprodeji budou možností přednostního nákupu zvýhodněni držitelé vstupenek z utkání proti Příbrami a majitele celosezónních permanentek.

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti Viktorii Plzeň?

  • on-line nákup vstupenek v omezeném množství do domácích sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od pátku 31. října 2014. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6.
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude v klubovém Fanshopu pod novou tribunou probíhat netradičně ve dvou termínech:
    - ve středu 5. listopadu od 13:00 do 17:00 hodin - pro držitele vstupenek z utkání proti Příbrami (v počtu odpovídajícím množství uschovaných vstupenek) a pro majitele celosezónních permanentních vstupenek (max. 2 kusy vstupenek na jednu permanentku, nabídka neplatí pro držitele VIP a volnýché permanentek)
    - ve čtvrtek 6. listopadu od 13:00 do 17:00 hodin - pro ostatní zájemce
  • vstupenky budou k dispozici v den utkání na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 15:30 hodin
  • obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE
  • místa a vstupenky pro invalidy – informace ZDE

Vstupenky do sektoru hostí?

Vstupenky do hostujícího sektoru lze zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal! K dispozici budou též v rámci předprodeje v klubovém Fanshopu, který bude na stadiónu probíhat ve čtvrtek 6. října od 13:00 do 17:00 hodin. Vstupenky budou v dostatečném počtu k dispozici i v den utkání na podkladně hostujícího sektoru stadiónu (vstup č. 5), jehož brány se otevřou v 15:30 hodin.

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je na pokladnách distribuován ZDARMA jen v počtu 2.000 kusů.

 
Související
Aktuálně

Pohled do kroniky jihlavského fotbalu s Josefem Morkusem

Dne 8. dubna to bude 110 let, kdy byl oficiálně založen fotbal v Jihlavě, konkrétně klub SK Jihlava. Po celý rok vám budeme toto významné výročí připomínat ve formě rozhovorů, článků, anket, exhibičních utkání či příspěvků na sociálních sítích. Osobou, která dnes možná nejvýrazněji propojuje dva v roce 1995 sloučené kluby – SK a Spartak – je... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu