05.11.2014, Redakce

Jihlava bude hostit republikové finále středních škol ve fotbale

Jihlava bude hostit republikové finále středních škol ve fotbaleČtvrteční a páteční boje na umělé trávě v jihlavském areálu v ulici Na Stoupách rozhodnou o vítězi republikového finále v rámci Mistrovství středních škol ve fotbale. Hlavním organizátorem turnaje OA, SZŠ a SOŠS Jihlava, přičemž na konání republikového finále se podílí i FC Vysočina.

 

Účast na turnaji si jednotlivé středoškolské výběry vybojovali postupně vítězstvím v okresních, krajských a mezirepublikových kolech. Pořádající střední škola obhajuje vítězství z minulého ročníku, díky čemuž v roce 2013reprezentovala Českou republiku na Světovém finále v Bordeaux. Vítěz letošního finále získá právo postoupit na Světové finále do exotické Guatemaly.

Pořádající jihlavská škola určitě znovu náleží k velkým favoritům, neboť její tým tvoří výhradně hráči FC Vysočina v čele s českými reprezentantyU18 - Jiřím Klímou a Davidem Štěpánkem.

Dvoudenního turnaje se zúčastní šest škol, přičemž do zápasů mohou nastoupit dorostenci ročníků 1997 – 1999. Finále je na programu v pátek 7. listopadu od 12:30 hodin.

Účastníci republikového finále:

ZŠ a SŠ Bohemia s.r.o, Chrudim
SOŠ stavební a zahradnická Učňovská 1, Praha 9
SPŠ a VOŠ Příbram II
OA, SZŠ a SOŠS Jihlava
SOŠ obchodní, Broumovská 839, Liberec
SOŠ a Gymnázium Staré Město

 
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu