02.12.2014, Miroslav Fuks

Program zimní přípravy FC Vysočina

Program zimní přípravy FC VysočinaNedělní zápas proti Spartě nepředstavoval pro fotbalisty FC Vysočina tečku za letošním fotbalovým rokem. Prvoligový tým totiž bude pokračovat v tréninkovém procesu až do středy 10. prosince. Na hráče čeká posilovna, spinning, hokejbal a důkladná regenerace s důrazem na doléčení šrámů a zranění.

 

Tým se poté sejde na prahu zimní přípravy v pondělí 5. ledna. Oproti zvyklostem se jihlavští fotbalisté v prvních třech týdnech přípravy nezapojí do zimní Tipsport ligy. Připravovat se budou v domácích podmínkách, kde mohou využít dobře kvalitních tréninkových podmínek, dobře připravených terénů a nové umělé trávy v areálu Na Stoupách. V pátek 9. ledna absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze a o den později sehrají modelový duel dvou výběrů FC Vysočina. V dalším týdnu proběhne klasické kondiční soustředění, k jehož tréninkovým jednotkám bude tým vyrážet z jihlavského Hotelu Gustav Mahler. První přípravné utkání je na programu v sobotu 17. ledna, kdy se v Jihlavě představí Znojmo. Zápasy ve dnech 21. a 24. ledna jsou zatím v jednání, ovšem v úterý 27. ledna je jisté, že Jihlavu v Praze prověří pražská Sparta. V sobotu 31. ledna první tým FC Vysočina ojede do Vídně, odkud odletí na herní soustředění do turecké Antalye. Zde stráví osm dnů, během nichž sehraje tři přípravné zápasy proti zahraničním soupeřům. Generálku na start SYNOT ligy obstará v sobotu 14. února duel proti Chrudimi. Fotbalové jaro pak vypukne o týden později ve vršovickém Ďolíčku.

 
Aktuálně

Netradičně na Velikonoce vyzveme Třinec

Vpravdě netradiční termín a čas nabízí z hlediska FC Vysočina plán 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jihlavský tým nastoupí do domácího duelu proti Třinci na Velikonoční pondělí 22. dubna už od 13:30 hodin. Jihlavský klub si je vědom důležitosti zápasu a podpory fanoušků, tudíž přichází s výhodnou nabídkou pro celé rodiny – vstup ZDARMA pro děti a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu