05.01.2015, Miroslav Fuks

Na pozici kustoda nastoupil Libor Kuchyňa

Na pozici kustoda nastoupil Libor KuchyňaDlouholetý hokejový masér Libor Kuchyňa včera oslavil padesáté narozeniny a dnes se poprvé hlásil v novém zaměstnání. Po třiceti letech vyměnil hokejový led za fotbalový trávník, neboť se začal zaučovat v roli kustoda FC Vysočina, který v polovině ledna opustí dlouholetý kustod Peter Daniel.

 

Libor Kuchyňa začínal v polovině osmdesátých let v Dukle Jihlava. Nejprve ovšem jako "provianťák", až později převzal v klubu roli po legendárním masérovi Pavlu Křížkovi, se kterým se po letech znovu setkává v FC Vysočina. V roce 2006 zamířil do HC Energie Karlovy Vary, přičemž jeho masérská mise na západě Čech skončila v létě 2011 „přestupem“ do KHL do týmu HC Lev Poprad. Lvům zůstal věrný i po jejich přesunu do Prahy. V létě 2014 však přišel nečekaný konec tohoto klubu a Libor Kuchyňa se stal masérem na volné noze. Nástupem do FC Vysočina se znovu vrací do sportovního prostředí a začíná poznávat fotbalová specifika.

 
Aktuálně

Divizní juniorka podlehla třetiligové Vrchovině

Omlazený juniorský tým ve druhém duelu zimní přípravy změřil síly s účastníkem třetí nejvyšší soutěže MSFL - SFK Vrchovina. Celku z Kraje Vysočina podlehl 1:2 (0:2), když deset minut před koncem z penalty snižoval Matyáš Miška. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu