09.02.2015, Miroslav Fuks

Jan Kosak se připravuje v druholigovém Kolíně

Jan Kosak se připravuje v druholigovém KolíněHned šestice fotbalistů FC Vysočina aktuálně tráví zimní období v přípravě druholigových či třetiligových klubů. Novinkou je působení ofenzivního záložníka Jana Kosaka, který o víkendu odehrál vítězný přípravný duel v dresu FK Kolín. Jeho hostování v tomto druholigovém klubu je v jednání.

 

Kosak se v sobotu v jednom dresu sešel s dalšími dvěma kmenovými fotbalisty FC Vysočina. Zatímco hostování gólmana Luďka Vejmoly v Kolíně už je dotaženo, tak hostování levého beka Jana Urbánka je též ve fázi jednání.

Dvakrát za druholigový MFK Frýdek-Místek nastoupil beninský ofenzivní záložník Bello Babatounde, jehož forma působení na severu Morava zatím není dotažena. Stejná situace panuje též ohledně hostování útočníka Jakuba Teplého v Táborsku a ofenzivního záložníka Jindřich Kučera ve střížkovských Bohemians Praha.

Doplňme, že velezkušený středový záložník Václav Koloušek fotbalové jaro stráví v nižší rakouské soutěži v týmu SV Weitra. Zároveň však bude pokračovat ve své roli asistenta, vedoucího týmu a nositele fotbalových zkušeností u juniorského týmu FC Vysočina.

 
Aktuálně

Jan Staněk: Chceme se prát o horní příčky tabulky

Pouze padesát dnů trvala na Vysočině letní fotbalová pauza. Už o nadcházejícím víkendu fotbalisté FC Vysočina znovu vykročí do bojů ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Neklamným znamením blížícího se ligového startu byla klubová tisková konference, na níž promluvili ředitel klubu Jan Staněk, kouč „áčka“ Radim Kučera a nejzkušenější hráč týmu Lukáš Vaculík. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu