14.02.2015, Redakce

Ježour – maskot FC Vysočina

Ježour – maskot FC VysočinaPopulární maskot Ježour je nedílnou součástí ligových zápasů FC Vysočina už od jara 2007. tento žluto – modro – červený sympatický ježek do Jihlavy přijel 7. března 2007 a na ligovém stadiónu debutoval 16. března 2007 při vítězném duelu proti Hlučínu. Od té doby se zařadil mezi nezdařilejší a nejviditelnější maskoty na české sportovní scéně. Zamilovali si ho děti a za svého jej přijali jak běžní diváci, tak i členové fanouškovského kotle FC Vysočina.

 

Ježour při zápasech vítá diváky, roztleskává je, zapojuje se do jejich fandění, baví svým poskakováním a po vítězném utkání společně s hráči a fanoušky sdílí a prožívá jejich euforii. Platí pro něj, že nezkazí žádnou legraci a fanoušky nabíjí dobrou náladou i ve chvílích, kdy se jejich fotbalovému týmu nedaří.

Potkáte ho ale nejen při domácích zápasech FC Vysočina, neboť se pravidelně účastní klubových akcí pro fanoušky všech věkových kategorií. Všude se s ním můžete vyfotit, pomazlit se nebo si společně s ním zafandit.

Ježour na Facebooku

Maskot Ježour si žije tak trochu svým vlastním životem. Pokud chcete vědět, co zrovna dělá, jak se mu daří a co připravuje na další setkání s vámi, můžete se s ním spřátelit na sociální síti Facebook. Pravidelně zde komentuje svůj každodenní život a občas vstupuje do témat a událostí, kde byste jej rozhodně nečekali. Chcete-li s Ježourem přátelit na síti, klikněte ZDE a přidejte se do rozrůstající rodiny jeho příznivců.

Ježour na vaší oslavě

Nezapomenutelná oslava dětských narozenin i s přítomností Ježoura? Proč ne! Tento zábavný maskot nepokazí žádnou legraci a vaší oslavu, party, firemní večírek nebo třeba svatební veselku pořádně okoření. Se všemi přítomnými se ochotně a netradičně vyfotí, podepíše své kartičky či cokoli jiného, přidá několik čísel ze svého vtipného rejstříku a nezapomene ani na originální dárečky. Pokud byste si Ježoura chtěli pozvat k sobě domů nebo do vaší firmy, prohlédněte si podrobnosti ZDE.

Ježour v akci

Zajímavé fotky s Ježourem si můžete prohlédnout níže, ovšem TADY jich naleznete nepřebernou spoustu!

Máte vlastní fotky s "Ježourem"? Zasílejte nám je s příslušným komentářem a popisem osoby na e-mail zeman.david@psj.cz a my je rádi zveřejníme na Ježourově facebooku!

 
Aktuálně

Kameník: Jsme přesvědčení, že kádr je konkurenceschopný

Už třetí týden probíhá letní dril fotbalistů FC Vysočina. Na její průběh, hodnocení odehraných duelů, odchovance v přípravě či nové tváře v kádru jsme se zeptali osoby nejpovolanější – kouče Jana Kameníka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu