14.02.2015, Miroslav Fuks

Klusáček: Na Bohemce musíme podat mnohem lepší výkon

Klusáček: Na Bohemce musíme podat mnohem lepší výkonTáborsko 2:3, Vltavín 1:0, Chrudim 2:0. Co tyto nepříliš oslnivé výsledky, které přišly po vydařeném tureckém soustředění, spojuje? Jde o poslední tři domácí generálky FC Vysočina na start prvoligového jara. Po nich vždy následovala úspěšná sezóna, na kterou se snad hráči a fanoušci FC Vysočina mohou těšit i nyní. Jak aktuální prověrku proti Chrudimi hodnotili její aktéři?

 

„Sledovali jsme zápas dvou odlišných poločasů. Ten první měl z naší strany rozhodně vyšší kvalitu. A to i přesto, že nám na začátku chvíli trvalo, než jsme se dostali do patřičného tempa. Každopádně nám i tento zápas napomohl k tomu, aby nám vykrystalizovala základní sestava na ligový start. V něm ale musíme podat mnohem lepší výkon,“ zhodnotil zápas trenér Luděk Klusáček, který se vyjádřil i k pravidelnému hernímu vytížení dorosteneckého reprezentanta Štěpánka: „Není vyloučeno, že dostane důvěru i na Bohemians. Vše se odvíjí od toho, kdy se uzdraví Adam Jánoš.“

Místo podzimní jedničky Jana Hanuše chytal v poslední přípravě velezkušený Jaromír Blažek. Nakolik je zranění gólmana Hanuše vážné? „Myslím si, že v tomto případě lze očekávat jeho čtrnáctidenní absenci. Je pravděpodobné, že v Ďolíčku chytat nebude,“ informoval jihlavský lodivod, který dnes poprvé vedl FC Vysočina v utkání na stadiónu v Jiráskově ulici.

Pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně nabízí Youtube kanál Ježour TV. Přinášíme vám hodnocení ze strany trenéra Luďka Klusáčka, střelce Murise Mešanoviće a benjamínka týmu Davida Štěpánka.

 
Související
Aktuálně

U18: Gólová demolice Břeclavi

Dorostenecké béčko si s chutí zastřílelo na hřišti Břeclavi. Zvítězilo drtivě 2:11 (1:6), když si hattrick připsali Mirek Malata a Zdaněk Černý. Dvakrát se trefil Filip Vošmera a po jedné brance přidali Oskar Točík, Tomáš Franěk a Pavel Vacek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu