14.02.2015, Miroslav Fuks

Klusáček: Na Bohemce musíme podat mnohem lepší výkon

Klusáček: Na Bohemce musíme podat mnohem lepší výkonTáborsko 2:3, Vltavín 1:0, Chrudim 2:0. Co tyto nepříliš oslnivé výsledky, které přišly po vydařeném tureckém soustředění, spojuje? Jde o poslední tři domácí generálky FC Vysočina na start prvoligového jara. Po nich vždy následovala úspěšná sezóna, na kterou se snad hráči a fanoušci FC Vysočina mohou těšit i nyní. Jak aktuální prověrku proti Chrudimi hodnotili její aktéři?

 

„Sledovali jsme zápas dvou odlišných poločasů. Ten první měl z naší strany rozhodně vyšší kvalitu. A to i přesto, že nám na začátku chvíli trvalo, než jsme se dostali do patřičného tempa. Každopádně nám i tento zápas napomohl k tomu, aby nám vykrystalizovala základní sestava na ligový start. V něm ale musíme podat mnohem lepší výkon,“ zhodnotil zápas trenér Luděk Klusáček, který se vyjádřil i k pravidelnému hernímu vytížení dorosteneckého reprezentanta Štěpánka: „Není vyloučeno, že dostane důvěru i na Bohemians. Vše se odvíjí od toho, kdy se uzdraví Adam Jánoš.“

Místo podzimní jedničky Jana Hanuše chytal v poslední přípravě velezkušený Jaromír Blažek. Nakolik je zranění gólmana Hanuše vážné? „Myslím si, že v tomto případě lze očekávat jeho čtrnáctidenní absenci. Je pravděpodobné, že v Ďolíčku chytat nebude,“ informoval jihlavský lodivod, který dnes poprvé vedl FC Vysočina v utkání na stadiónu v Jiráskově ulici.

Pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně nabízí Youtube kanál Ježour TV. Přinášíme vám hodnocení ze strany trenéra Luďka Klusáčka, střelce Murise Mešanoviće a benjamínka týmu Davida Štěpánka.

 
Související
Aktuálně

Tomáš Drastil: Přišlo mi nespravedlivé, aby úsilí klubu bylo ohroženo

Na počátku června došlo ke změně v akcionářské struktuře FC VYSOČINA JIHLAVA. Čtyřicetiprocentní podíl PSJ, a.s., odkoupila firma TGM Fotbal, a.s. Její představitel pan Tomáš Drastil, dlouholetý významný partner FC Vysočina, se stal předsedou klubového představenstva. Jsme rádi, že Vám s ním nyní můžeme nabídnout rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu