23.02.2015, Miroslav Fuks

Posila last minute: Do FC Vysočina přichází středopolař Petr Nerad!

Posila last minute: Do FC Vysočina přichází středopolař Petr Nerad!Vedení FC Vysočina dotáhlo do konce avizované posílení středu zálohy. V poslední možný termín zimních přestupů zaregistrovalo profesionální kontrakt jednadvacetiletého mládežnického reprezentanta Petra Nerada (nar. 6.2.1994). Talentovaný fotbalista, který má na svém kontě 32 prvoligových startů a 2 branky, přichází na hostování z Bohemians Praha 1905.

 

„Neradovo angažmá náleželo k našim zimním prioritám. Jsem rád, že se Petrovo angažmá podařilo dotáhnout, protože jej dobře znám ze svého působení v Bohemians na jaře loňského roku. Jde o kvalitního fotbalistu, který je schopen nastoupit na všech postech v záložní řadě, v níž nám nepochybně pomůže zvýšit variabilitu a konkurenci,“ okomentoval Neradův příchod trenér Luděk Klusáček.

Nerad nebyl připraven do sobotního utkání právě proti Jihlavě, neboť v rámci herního soustředění v Turecku utrpěl menší zranění. Do tréninku FC Vysočina se připojí již v úterý 24. února a jihlavští trenéři mohou o jeho nasazení do utkání uvažovat už pro nadcházející duel proti Slovácku.

Petr Nerad je odchovancem Sokola Řepy, ovšem už v osmi letech přestoupil do Bohemians 1905. Prošel všemi českými mládežnickými reprezentacemi, kde dosud nasbíral 37 startů a vstřelil 3 góly. Zúčastnil se MS U17 v roce 2011 v Mexiku, kde bylo Česko vyřazeno již v základní skupině. Za nově se tvořící národní tým U21 v loňském roce nastoupil do jediného přípravného duelu.

Prvoligový dres Bohemians poprvé oblékl v dubnu 2012, když nastoupil do utkání na Dukle Praha. V následujícím ročníku 2012/13 se pěti góly a 24 starty podílel na návratu Klokanů do nejvyšší soutěže. Dosud nastoupil do 32 prvoligových zápasů, v nichž zaznamenal 2 branky, přičemž jej na jaře 2014 výrazně využíval trenér Luděk Klusáček. Jeho fotbalový rozlet na podzim 2014 bohužel zabrzdila drobná zranění.

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu