03.03.2015, Redakce

FC Vysočina pokračuje ve spolupráci se společností P-TEAM

FC Vysočina pokračuje ve spolupráci se společností P-TEAMI v jarní části sezóny pokračuje FC Vysočina Jihlava ve spolupráci se společností P-TEAM, s.r.o. Ta pomáhá jednotlivcům i korporátní klientele orientovat se ve složitém světě financí. Je připravena poskytnout komplexní finanční poradenství s využitím aktuálního produktového portfolia renomovaných finančních institucí.

 

Zástupci společnosti P-TEAM jsou i nadále připraveni pomáhat členům, příznivcům a partnerům klubu v lepší orientaci na trhu s finančními produkty. Nyní můžete například využít nízkých úrokových sazeb, které stále klesají a P-TEAM Vám nabízí možnost vyjednat úrokové sazby od 1,69%.

P-TEAM vám pomůže zkonsolidovat úvěry a refinancovat hypotéku na nižší náklady. Svým klientům ušetří jak jejich finanční prostředky, tak i problémy spojené s případným zraněním.

P-TEAM bude se svojí nabídkou v jarních měsících aktivně oslovovat členy, příznivce a partnery klubu. S bližšími informacemi budete v dohledné době informováni.

V případě zájmu či konkrétních dotazů kontaktujte zástupce společnosti P-TEAM: Marian Wölfli – tel.: 734 734 015, e-mail: marian.wolfli@gmail.com

 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu