10.07.2006, Miroslav Fuks

Juniorka se poprvé sešla v pondělí 10. července

Pod vedením staronového kouče Tomáše Jansy a asistenta Jindřicha Březiny se v pondělí 10. července poprvé sešla juniorka FC Vysočina. Do letní přípravy by se mělo zapojit kolem dvacítky hráčů včetně loňských dorostenců a testovaných fotbalistů.

 
Zcela novými tvářemi jsou brankáři Karel Neumann (12 startů ve II. lize, odchovanec Bedřichova, v minulosti působil např. v Českých Budějovicích, Prachaticích a Čáslavi) a Lukáš Janča (hráč Zruče nad Sázavou, v minulé sezóně pravidelně chytal divizi za Holýšov). Na úterním tréninku se pak na základě doporučení trenéra Milana Bokši objeví duo fotbalistů Fotbalové farmy v Roudnici nad Labem Petr Matoušek a Jakub Rathaus. Výčet noviců doplňují loňští dorostenci Michal Naniaš, Daniel Nešpor, Květoslav Havránek, Michal Marousek a František Kříž. Do kabiny "béčka" se navíc po hostování ve Velké Meziříčí vrací stoper či defenzivní záložník Theodor Gebreselassie.

V kolonce odchody figuruje brankář Antonín Krupica (hostování Světlá nad Sázavou), Kamil Janíček (konec hostování Boskovice) a po mnoha sezónách v jihlavském klubu i Vít Brabec, který zamířil do Rakouska. Z testů Zdeňka Maňhala v Blšanech nakonec sešlo a zapojil se do přípravy juniorky. Další změny v kádru "béčka" však rozhodně nejsou vyloučeny.

Již tuto sobotu toto mladé mužstvo čeká velmi ostrý start přípravy v podobě turnaje v Tisu, kde se dále představí druholigové celky Bohemians, Sokolova a Čáslavi.

Červencový program přípravných zápasů a turnajů "B" mužstva:

So 15.7. - turnaj v Tisu - 11:45 (účast Baník Sokolov, Zemit Čáslav a Bohemians 1905)

St 19.7. - 17:00 v Třebíči - Sokol Opatov

Ne 23.7. - 13:30 venku - TJ Pacov

Út 25.7. - 17:00 venku - FK Kolín

So 29.7 - 16:00 venku - FK Bystřice nad Pernštejnem

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu