26.03.2015, Miroslav Fuks

Pátek nabídne přípravný duel proti Bohemians 1905

Pátek nabídne přípravný duel proti Bohemians 1905Fotbalisté FC Vysočina využívají současné reprezentační pauzy nejen k náročnému tréninku, ale i k sehrání přípravného duelu. V pátek 27. března od 14:30 hodin na jihlavském stadiónu změří síly se svým prvním jarním ligovým soupeřem – Bohemians Praha 1905. Zároveň po měsíci dojde k zopakování pikantního duelu trenérů Klusáček vs. Pivarník. Vstupné je samozřejmě zdarma, přijďte se podívat!

 

Zatímco únorový duel ve vršovickém Ďolíčku žádnou branku nenabídl a celky si rozdělily po bodu, tak v pátek lze očekávat mnohem otevřenější a ofenzivnější podívanou. V jakém složení k ní fotbalisté FC Vysočina vyběhnou? „Nadcházející herní prověrku vítáme. Představuje vhodnou tečku za tréninkovým blokem tohoto týdne. Chceme si v ní vyzkoušet určité taktické záměry a hodláme v ní dát větší herní příležitost hráčům z širšího kádru. Bohužel, ne všichni budou k dispozici. Po úterní operaci kotníku je Marcin, se zraněním dlouhodobě laboruje Šourek a ze zdravotních důvodů bude absentovat další stoper Kryštůfek. Herní příležitost jsme chtěli dát levému bekovi Chylovi, ale proti je jeho onemocnění. Navíc na reprezentačních srazech jsou Hybš a Fulnek. Nejistý je případný start Jánoše, naopak počítáme se zařazením Nerada,“ informoval asistent trenéra Roman Kučera.

 
Související
Aktuálně

Filip Vedral bude na jaře hostovat ve Vlašimi

Filip Vedral, dvaadvacetiletý odchovanec FC Vysočina, stráví jaro na hostování v druholigové Vlašimi. Urostlý stoper do Sellier&Bellot odchází za pravidelným herním vytížením. Ve středočeském klubu, který přezimuje na 14. příčce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a vede jej exjihlavský trenér Daniel Šmejkal, ho čeká 14 náročných záchranářských bitev. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu