12.07.2006, Miroslav Fuks

Dnes byla zahájena letní příprava staršího dorostu

Ve středu 12. července byla zahájena letní příprava staršího dorostu A před nadcházejícím ročníkem nejvyšší dorostenecké soutěže 1.ČPP ligy. Novému trenéru mužstva Romanu Kučerovi se přihlásilo 24 hráčů, mezi kterými tvořili větší část hráči ročníku 1988 z loňského prvního týmu. Mužstvo dále doplnili další hráči téhož ročníku, kteří působili v rezervě staršího dorostu.

 
O tým výše - z mladšího dorostu A do staršího dorostu A - rovnou vyskočil brankář Jan Hlavoněk, obránce Vojtěch Černý a záložník Jiří Pikl, který je dokonce ročník 1990 a ještě může nastupovat za mladší dorost.

S mužstvem se zároveň připravují čtyři testovaní hráči, kteří by mohli zvýšit konkurenci v týmu. Jsou jimi stoper František Hanovec (Pardubice), záložníci Richard Steinhauf (Artmedia Bratislava) a Jan Pospíšil (Blansko) a útočník Martin Otvářka (Chotěboř).

"Příprava bude velice krátká, už 12. srpna nás čeká ostrý ligový start na půdě pražské Sparty. V letní přípravě se proto především zaměříme na sehrání a taktiku hry tohoto nového mužstva. Musíme též vyřešit složení naší defenzívy, která narozdíl od zálohy či útoku doznala oproti minulé sezóně obrovských změn. V týmu nezůstal prakticky žádný obránce minulého kádru," informoval nás trenér Kučera, jehož svěřence v letní fázi čeká devět přípravných duelů.

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu