07.04.2015, Pavel Tvarůžek

Starší žáci zvítězili na turnaji ve Vídni

Starší žáci zvítězili na turnaji ve VídniVelikonoční víkend strávili starší žáci U15 a U14 na mezinárodním turnaji Danube Challenge Cup ve Vídni. Oběma kategoriím se dařilo velmi dobře a turnaj za účasti týmů z Rakouska, Polska, České republiky, Německa, Itálie a Maďarska dokázali vyhrát.

 

Tým U15 získal navíc i cenu Fair-play za neslušnější tým turnaje. Pobyt ve Vídni si hráči a trenéři zpestřili také návštěvou Prátru a bundesligového utkání Rapidu Vídeň na největším rakouském stadionu Ernsta Happela. Všem klukům patří poděkování za skvělou reprezentaci klubu.

U15: Daniel Crha, Adam Dubec, Marcel Hladký, Jiří Janoušek, Dan Kejval, Miloš Koudela, Michal Lancman, Tomáš Lát, Mirek Malata, Daniel Mlejnek, Jakub Pavlas, Martin Procházka, Jan Růžička, Adam Svoboda, Tomáš Svoboda, Vojtěch Šmíd, Oskar Točík, Tadeáš Vrba. Trenéři Jonatan Hána a Pavel Tvarůžek.

U14: Roman Diviš, Adrian Doležal, Michal Fousek, Ondřej Geist, Matyáš Havel, Václav Havlín, Pavel Juříček, Marek Malata, Ondřej Nováček, Jakub Peca, Karel Pojezný, Adam Ritter, Jiří Šrámek, Lukáš Trnka, Michal Trnka, Jakub Vácha, Lukáš Vrtal, Erik Wendl. Trenéři Lukáš Staněk a Marcel Och.

Výsledky U15:

FCV – Montecchio Precalcino (IT) - 1:0 - Góly: Svoboda T.

FCV – JFG Franken Jura (GER) - 0:1

FCV – SK Slovan HAC (AUT) - 3:0 - Góly: Malata Mir. 2, Hladký

Semifinále: FCV – LAC Inter (AUT) - 3:0 - Góly: Růžička 2, Točík

Finále: FCV – Virtus Corno (IT) - 1:1 (3:1 PK) - Góly: Točík

Výsledky U14:

FCV – Montecchio Precalcino (IT) - 2:0 - Góly: Vácha, Šrámek

FCV – SV Gerasdorf (AUT) - 6:0 - Góly: Havlín 2, Peca, Diviš, Havel, Ritter

FCV – HFK Třebíč (CZE) - 4:0 - Góly: Diviš, Juříček, Havlín, Šrámek

Semifinále: FCV – Vienna FC (AUT) - 1:1 (5:4 PK) - Góly: Pojezný

Finále: FCV – Csepel Budapest (HUN) - 2:0 - Góly: Ritter, Havlín

 
Aktuálně

Dorost B zvítězil i ve 3. kole - na půdě Líšně

Starší dorost B nastoupil k třetímu utkání v rámci Moravskoslezské Divize na půdě "béčka" Líšně a znovu potvrdil roli favorita. Po remízové první půli svoji převahu ve druhém dějství vyjádřil i gólově - 1:4 (1:1). Hattrick zaznamenal Jiří Jiroušek a jednou se trefil Roman Hlaváč. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu