15.04.2015, Miroslav Fuks

Jarda Blažek a Lukáš Vaculík si vyzkoušeli úlohu výčepních!

Jarda Blažek a Lukáš Vaculík si vyzkoušeli úlohu výčepních!Dva fotbalisté FC Vysočina se představili svým fanouškům v netradiční roli. Legendární gólman Jaromír Blažek a kapitán Lukáš Vaculík si zkusili, jaké je to být výčepním. V populární jihlavské restauraci Spartak jim načepovali zdarma 200 nepasterizovaných piv Gambrinus 10°. Fotbaloví příznivci tak měli možnost se poznat a pobavit se s fotbalisty přímo u piva.

 

„Našich fanoušků si vážíme, jsme proto rádi, že se s námi mohou setkat i mimo stadion. Postavit se za výčep byla pro nás navíc osobní výzva, na vlastní kůži jsme se totiž přesvědčili, že kvalitně načepovat pivo je opravdové řemeslo,“ potvrdili shodně Jarda Blažek a Lukáš Vaculík, kteří čepovali pod osobním dohledem a školením Martina Hložka, sládka pivovaru Gambrinus.

„Oba fotbalisté se s čepováním piva popasovali obstojně. Bylo vidět, že za pípou nestojí poprvé. V každém případě je správné čepování piva umění, které se můžete učit celý život. Kvalitní pivo dovezené z pivovaru je totiž první polovinou úspěchu na cestě ke spokojenému zákazníkovi. Tou druhou je kvalitní péče o pivo, čepování a obsluha v hospodě,“ uvedl sládek Hložek.

V programu akce nechyběly soutěže o klubové dresy, šály a kalendáře. Sládek Martin Hložek a klubový tiskový mluvčí Miroslav Fuks střídavě pokládali otázky na téma pivo a FC Vysočina a oceňovali nejrychlejší správné odpovědi. Chybět nemohla ani soutěž fanoušků o nejlépe natočené pivo. Samozřejmě došlo i na improvizovanou autogramiádu a hojně využívanou stostěnu, která přítomným umožnila odnést si z akce netradiční snímek s pózujícími fotbalisty FC Vysočina.

  • fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE

 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Prostějov! Brzkým nákupem ušetříte!

Doma je potřeba vyhrávat! A fotbalisté FC Vysočina to moc dobře vědí! Přijďte jim v jejich touze po třech bodech pomoci! Tento pátek od 18 hodin hostíme Prostějov! Dokažme, že společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu