15.04.2015, Miroslav Fuks

Jarda Blažek a Lukáš Vaculík si vyzkoušeli úlohu výčepních!

Jarda Blažek a Lukáš Vaculík si vyzkoušeli úlohu výčepních!Dva fotbalisté FC Vysočina se představili svým fanouškům v netradiční roli. Legendární gólman Jaromír Blažek a kapitán Lukáš Vaculík si zkusili, jaké je to být výčepním. V populární jihlavské restauraci Spartak jim načepovali zdarma 200 nepasterizovaných piv Gambrinus 10°. Fotbaloví příznivci tak měli možnost se poznat a pobavit se s fotbalisty přímo u piva.

 

„Našich fanoušků si vážíme, jsme proto rádi, že se s námi mohou setkat i mimo stadion. Postavit se za výčep byla pro nás navíc osobní výzva, na vlastní kůži jsme se totiž přesvědčili, že kvalitně načepovat pivo je opravdové řemeslo,“ potvrdili shodně Jarda Blažek a Lukáš Vaculík, kteří čepovali pod osobním dohledem a školením Martina Hložka, sládka pivovaru Gambrinus.

„Oba fotbalisté se s čepováním piva popasovali obstojně. Bylo vidět, že za pípou nestojí poprvé. V každém případě je správné čepování piva umění, které se můžete učit celý život. Kvalitní pivo dovezené z pivovaru je totiž první polovinou úspěchu na cestě ke spokojenému zákazníkovi. Tou druhou je kvalitní péče o pivo, čepování a obsluha v hospodě,“ uvedl sládek Hložek.

V programu akce nechyběly soutěže o klubové dresy, šály a kalendáře. Sládek Martin Hložek a klubový tiskový mluvčí Miroslav Fuks střídavě pokládali otázky na téma pivo a FC Vysočina a oceňovali nejrychlejší správné odpovědi. Chybět nemohla ani soutěž fanoušků o nejlépe natočené pivo. Samozřejmě došlo i na improvizovanou autogramiádu a hojně využívanou stostěnu, která přítomným umožnila odnést si z akce netradiční snímek s pózujícími fotbalisty FC Vysočina.

  • fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu