18.04.2015, Miroslav Fuks

Ve čtvrtfinále po nájezdech padli s Brazílií

Ve čtvrtfinále po nájezdech padli s BrazíliíTým OA, SZŠ a SOŠS Jihlava na světovém šampionátu středních škol, který probíhá v exotické Guatemale, zažil první zklamání. Zrodilo se v nejméně vhodný moment ve čtvrtfinále turnaje, kdy proti Brazílii sehrál zcela vyrovnaný duel, po jehož základní části žádná branka nepadla. Rozhodnutí tam musely přinést samostatné nájezdy z poloviny hřiště, v nichž měli více štěstí „kanárci“.

 

Česko - Brazílie  0:0, na samostatné nájezdy 3:4

Sestava: Konrád - Ločárek, Horký, Štěpánek, Čermák - Vitásek, Novotný, Kolčava (57. Malár) – Fikar (38. Průša), Smejkal (54. Bartl) – Klíma.

„Před zhruba tisícovkou diváků jsme sehráli naprosto vyrovnaný čtvrtfinálový zápas. Na každé straně byla k vidění jedna šance. V první půli jsme dobývali brazilskou branku, ale bez brankové příležitosti. Ve druhém dějství se hra vyrovnala, ale nikdo branku nevstřelil. Musely tak rozhodnout samostatné nájezdy z poloviny hřiště. Ve třetí serii jsme se v nich dostali do nadějného vedení 3:1, ale závěr jsme nezvládli. Brazilci nájezdy ovládli v poměru 3:4. V dalším dějství světového šampionátu nás čeká boj až o 5. - 8. místo,“ informoval z Guatemaly sportovní manažer mládeže Josef Morkus.

 
Aktuálně

Liga je zpět. Hrajeme! I díky vám

Ligová fotbalová asociace děkuje všem záchranářům, lékařům, zdravotním sestřičkám a dalším obětavým pracovníkům v první linii, kteří se zasloužili o zvládnutí složité epidemiologické situace v naší zemi. Díky jejich obětavému nasazení se mohly naplno znovu rozběhnout obě nejvyšší soutěže – jako jedny z prvních v Evropě. Ligová fotbalová asociace... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu