19.04.2015, Miroslav Fuks

Češi po výhře nad Belgičany berou 7. příčku

Češi po výhře nad Belgičany berou 7. příčkuTým OA, SZŠ a SOŠS Jihlava, který reprezentoval Českou republiku na 24. ročníku světového šampionátu středních škol ISF World Schools Football Championship v Guatemale, skončil své putování turnajem vítězstvím nad Belgií v boji o konečné 7. místo. V základní hrací době ofenzivní duel skončil remízou 3:3, poté naši mladíci uspěli v poměru 3:2 v samostatných nájezdech na brankáře. Český tým na šampionátu sehrál 8 duelů, prohrál pouze jediný, ovšem musí se spokojit „až“ se sedmou pozicí. Nyní našemu výběru přejeme šťastnou cestu a pohodový návrat do vlasti!

 

Zápas o 7. místo: Česko - Belgie 3:3 (3:2), po samostatných nájezdech 3:2

Góly: Průša, Štěpánek, Novotný

Sestava: Konrád - Ločárek, Kolčava, Malár, Čermák - Vitásek, Novotný (46. Horký) - Fikar (50. Bartók), Štěpánek, Průša (35. Smejkal) – Klíma.

„Zápas přinesl spoustu šancí na obou stranách. My jsme ve 20. minutě vedli již 3:0 a zdálo se být rozhodnuto. Jenže jsme se příliš uspokojili a nechali soupeře během 13 minut srovnat. Poté jsme spalovali jednu šanci za druhou, ovšem také jsme přežili několik příležitostí Belgie. Při nájezdech jsme tentokrát uspěli a odvážíme si z Guatemaly celkové 7. místo. A to i přesto, že jsme na prestižním turnaji prohráli pouze jednou jedinkrát. Tak krutý to byl turnaj pro naše chlapce,“ řekl na závěr vystoupení českého výběru Josef Morkus.

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc září jste zvolili Tomáše Smejkala

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ poznala za září dosud nepoznaného vítěze! Stal se jím záložník Tomáš Smejkal, který už mnohokrát bral „medailové“ pozice, ale konkrétní měsíc opanoval vůbec poprvé! Dvaadvacetiletý odchovanec klubu v září odehrál skoro kompletní porci minut, vstřelil jednu branku a jednoznačně patřil k ofenzivním... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu