25.04.2015, Miroslav Fuks

Víkend otců se v podání FC Vysočina velmi vydařil!

Víkend otců se v podání FC Vysočina velmi vydařil!SYNOT liga na jaře premiérově zavedla projekt Víkend otců a vyhradila pro něj všechny zápasy 25. kola. Přímý páteční přenos Slovak Sport pak způsobil, že vůbec poprvé v Česku se Víkend otců odehrál na stadiónu FC Vysočina. Nutno dodat, že ze všech stran sklidil za svůj průběh a zajímavou náplň uznání a potlesk. Jistě k němu přispělo příjemné počasí a výborný výkon domácích fotbalistů.

 

„Měli jsme obavu, co s návštěvou zápasu udělá brzký páteční výkop už od 17 hodin. Nakonec jsme byli příjemně překvapení tím, jak se tribuny stadiónu slušně zaplnily. Návštěva přesáhla náš průměr v tomto soutěžním ročníku, čemuž nepochybně napomohlo extra zvýhodněné rodinné vstupné a též množství fanoušků Baníku v sektoru hostí. Mimochodem, ostravští příznivci v rámci utkání nezpůsobili žádný incident a rozhodně svým neúnavným povzbuzováním dotvořili skvělou kulisu utkání. Nejvíce nás ale potěšil pohled do ochozů, kde jsme zaregistrovali značný nárůst dětí. Věříme, že na fotbal se svými rodiči nevyrazily naposledy,“ okomentoval jihlavský Víkend otců tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Víkend otců bude nejen v Jihlavě spojovat jednotná grafika, nástup hráčů s žáčky ve speciálních tričkách #DíkyTáto a předzápasové pózování všech aktérů utkání před prezentační plachtou tohoto projektu. Mezi malé návštěvníky zápasu byla rozdána více než stovka placek #DíkyTáto, k čemuž FC Vysočina přidal i další drobné dárky – samolepky s klubovým logem a kartičky populárního maskota Ježoura.

Vysočina k Víkendu otců přistoupila velmi aktivně, což dokumentovala speciální rodinná poločasová soutěž a dětská zóna na umělé trávě, která zdarma nabídla tři nafukovací atrakce z nabídky webu www.skakacihradyvysocina.cz – velkou skluzavku „Zvířecí safari“, velký skákací hrad „Dalmatin“ a jeho menšího kolegu „Fotbalistu“. Děti jistě zaujaly i nafukovací balónky, které byly vydávány u vstupu do sektoru B5. V neposlední řadě mnozí využili nabídku Dětského menu, které bylo k dispozici ve třech stáncích s občerstvením.

Partnery Víkendu otců FC Vysočina byly firmy B2B Cafe Restaurant, Autoškola Musil a Linde Gas – Pavel Matýs.

  • fotografie z jihlavského Víkendu otců naleznete ZDE

 
Aktuálně

Bojovný výkon juniorky na bodový zisk nestačil

Juniorský tým nastoupil k těžkému utkání na půdě 2. celku tabulky - "béčka" Slovácka. To bylo po celé utkání lepším celkem, ovšem bojovný týmový výkon a výborné zákroky gólmana Doležala dlouho držely jihlavskou šanci na první bodový zisk. Tu uťala 81. minuta, kdy jedinou branku utkání vstřelil domácí Pek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu