Vysočina chce v Jakubčovicích prodloužit vítěznou sérii
V sobotu 26. srpna od 17:00 čeká fotbalisty FC Vysočina utkání 4. kola II. ligy na půdě nováčka soutěže Jakubčovic. Hřiště tohoto donedávna neznámého klubu však nesplňuje druholigové parametry, tudíž se tento zápas odehraje v nedalekém Fulneku.
Do sobotního duelu jde naše „áčko“ s cílem prodloužit vítěznou sérii z úvodních třech kol a udržet tak vedoucí postavení v soutěži. O tom, že tento úkol nebude vůbec jednoduchý ví velmi dobře trenér Milan Bokša: „Soupeře jsme měli možnost sledovat na videu i na vlastní oči. Pouhý pohled do tabulky jasně říká, že Jakubčovicím podobně jako nám vyšel vstup do soutěže, což dokládá 7 bodů a nula na kontě obdržených branek. Velkým varováním je bezesporu výhra Jakubčovic 4:0 v Blšanech. Hra tohoto celku je stejně jako u řady dalších druholigových celků postavena na zkušené ose exligových fotbalistů. U Jakubčovic to jsou Doležal, Baránek, Krohmer a Proházska. Navíc tento mančaft disponuje kvalitním gólmanem a několika šikovnými pohyblivými hráči. Výsledkem je velmi kvalitní a nebezpečný tým.“
A v jakém složení Vysočina do Fulneku odjede? „Až na Malínka můžeme počítat s kompletním kádrem. Jirku trápí lehké zranění kotníku z víkendového zápasu juniorky v Dolním Benešově. S výklusem začal až v pátek, tudíž na Jakubčovice nemůže být připraven,“ informoval nás Bokša.
Vysočina chce v pátek proti Olomouci potvrdit body z Tábora
Pondělní vítězství z Tábora je minulostí. Fotbalisté se připravují na utkání proti juniorce Sigmy Olomouc, kterou v domácím prostředí potřebují porazit a cenný bodový zisk z posledního kola tak potvrdit. Důležitá bitva dvou devatenáctibodových celků je na programu v pátek 14. března již od 17:00 hodin. Přijďte svůj mančaft podpořit! Celý článek
- Zástupci FKM Vysočina v březnových reprezentačních nominacích (12.03.2025)
- U16: Tříbodový vstup do jara (11.03.2025)
- U18: Vysoká výhra nad Havl. Brodem (11.03.2025)
- Jarolím: Věděli jsme, že musíme být nebezpeční a odvážní v ofenzívě (10.03.2025)
Vytisknout