30.05.2015, Miroslav Fuks

Luděk Klusáček: Utkání v podstatě rozhodl první gól

Luděk Klusáček: Utkání v podstatě rozhodl první gólTečka za teprve čtvrtou sezónou FC Vysočina mezi českou fotbalovou elitou nebyla úspěšná. Dobrý jihlavský výkon v první půli utnul mladoboleslavský gól v poslední minutě, což by moment, který významně ovlivnil dění ve druhém dějství a výsledek utkání. Ostatně, na tiskové konferenci se na tom shodli oba trenéři.

 

Co přítomným novinářům sdělil jihlavský lodivod Luděk Klusáček? „Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do zápasu, ale pak naše hra měla dobré parametry. Vypracovali jsme si zajímavé příležitosti, které jsme bohužel nedotáhli do gólového konce. Zakončovali jsme je střelami ze střední vzdálenosti. Naopak Boleslav podobnou možnost v poslední minutě první půle vyřešila správně, její hráči situaci dotáhli do vápna a završili úvodní brankou zápasu. A to utkání v podstatě rozhodlo. Ve druhé půli jsme se přes snahu nedostali k výraznější příležitosti. Naopak domácí byli z brejků velice nebezpeční. Po druhé brance se dostali do pohody a utkání ovládli,“ řekl Klusáček, jenž též stručně zhodnotil jarní sezónu: „Neřeším, jestli jsme získali 36 či 38 bodů. Pokud bych sezónu měl zhodnotit z globálu, tak pozitiva převažovala. Spokojený ale budu, až překonáme hranici 45 bodů. Jsem rád, že jsme se v průběhu jarní části mohli zaměřit na budování týmu pro příští sezónu a zkoušení hráčů. Doufám, že náš bodový zisk bude v příští sezóně vyšší.“

„Rozhodující moment vyhraného utkání s Jihlavou byl první branka vstřelená v závěru prvního poločasu," řekl Karel Jarolím na úvod svého hodnocení posledního ligového zápasu. „Jihlava nás v prvním poločase zlobila a nebezpečí z její strany neustále hrozilo. Klobásův gól nás zklidnil a druhý poločas jsme přesněji kombinovali. Přidali jsme dva góly a měli i další šance, skóre mohlo být výraznější v náš prospěch než jen o tři góly," dodal Jarolím.

Pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně nabízí Youtube kanál Ježour TV. Krom komentáře trenéra Luďka Klusáčka z tiskové konference přinášíme i slova gólmana Jana Hanuše a stopera Jiřího Krejčího.

 
Související
Aktuálně

Pokorný: Volbou brankářské jedničky pro jarní start se intenzivně zabýváme

Nedílnou součástí realizačního týmu FC Vysočina je sedmadvacetiletý Tomáš Pokorný. Brankářský i trenérský odchovanec FC Vysočina, který pochází z Martínkova u Moravských Budějovic, u prvního týmu působí v roli trenéra gólmanů od léta 2022. Na konci zimního drilu jsme jej oslovili s žádostí o aktuální a snad i zajímavý rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu