01.07.2006, Redakce

První nová jména - Roman Drga a Ján Ovšianik

První nová jména - Roman Drga a Ján OvšianikVedení FC Vysočina zdá se našlo odpovídající náhradu za odcházející levonohé krajní obránce Jiřího Lišku a Milana Kopice, kteří přestoupili do Liberce a pražské Sparty. Do přípravy druholigového celku z Vysočiny se v týdnu zapojil Roman Drga (20.9.1979). Ten má na svém kontě 40 prvoligových a 94 druholigových zápasů v dresech Brna, Zlína, Prostějova a naposledy Kroměříže.

 
"Zatím je tady na zkoušku, ale to je pouze formalita. Protože naše předpoklady už uspokojuje," říká ředitel FC Vysočina Zdeněk Tulis. "Dojde buď k hostování, nebo k přestupu. Záleží na tom, jak se dohodneme s majitelem Kroměříže, která ukončila své druholigové působení," vysvětluje Tulis, který věří, že všechny detaily dotáhne do úspěšného konce už během příštího týdne."

Na zkoušku z kádru slovenského mistra Rožumberoku pak do Jihlavy dorazil i Ján Ovšianik. Dvaadvacetiletý levonohý fotbalista dvakrát nastoupil ve slovenské nejvyšší soutěži a disponuje zkušenostmi z mládežnických reprezentací. Odchovanec Vranova nad Topľou v minulosti působil i v Košicích a naposledy v třetiligové Spišské Nové Vsi. "Zatím u nás bude deset dní. Pak se uvidí," říká Tulis.

 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu