03.07.2015, Miroslav Fuks

Sportovním manažerem jmenován Milan Bokša

Sportovním manažerem jmenován Milan BokšaAkcionáři FC Vysočina v pátek 3. července stvrdili jméno nového sportovního manažera, který se stal zkušený trenér, scout a fotbalový metodik Milan Bokša. Na tento post uprázdněný odchodem Josefa Jinocha se v rámci klubové struktury přesouvá z pozici asistenta.

 

Ćtyřiašedesátiletý Milan Bokša v Jihlavě působil jako hlavní kouč už v sezóně 2006/07, kdy se s týmem kolem Kadlece, Faldyny či Vladyky marně pokoušel o návrat do nejvyšší soutěže. Předtím v rolu trenéra působil Chebu, LeRKu Brno, Drnovic, Olomouce, Ostravy, Českých Budějovic, Uherského Hradiště či Mladé Boleslavi. Od létě 2007 začala pracovat jako metodik a trenér ve fotbalové škole v Roudnici nad Labem. Od roku 2011 do roku 2013 převzal úlohu šéftrenéra mládeže v pražské Spartě. Následně se v pozici scouta pro Čechy vrátil do jihlavských služeb. V září 2014, kdy vedení FC Vysočina odvolalo kouče Radu, se posunul do realizačního týmu prvoligového mužstva jako asistent trenéra.

Jeho jmenování sportovním manažerem okomentoval hlavní akcionář FC Vysočina František Vaculík: „Pan Bokša představuje zkušeného odborníka, pedagoga a velice korektního člověka. Jeho nespornou výhodou je znalost klubového prostředí, respekt napříč celým klubem a dobrá vazba na stávající realizační tým „áčka. Má před sebou úkol doplnit stávající kádr, přičemž prioritně chceme dotáhnout návrat Adama Jánoše. Dále tým chceme posílit na postu levého obránce, brankáře a pravděpodobně ještě dalšího středního záložníka.“

 
Aktuálně

Kameník: Jsme přesvědčení, že kádr je konkurenceschopný

Už třetí týden probíhá letní dril fotbalistů FC Vysočina. Na její průběh, hodnocení odehraných duelů, odchovance v přípravě či nové tváře v kádru jsme se zeptali osoby nejpovolanější – kouče Jana Kameníka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu