23.07.2015, Redakce

Vstupenky na Spartu jsou stále k dispozici!

Vstupenky na Spartu jsou stále k dispozici!Získejte informace, jak získat vstupenky na atraktivní duel FC Vysočina vs. AC Sparta, který se uskuteční pátek 24. července od 19:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici. Nenechte si ujít úvodní duel nového ročníku SYNOT ligy. Po proběhlém předprodeji je na tento duel k dispozici dostatek vstupenek na síti Ticketportal.

 

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti Spartě Praha?

  • on-line nákup  vstupenek na utkání proti Spartě prostřednictvím internetové sítě Ticketportal vypukne ve středu 22. července 2015. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6. Při zakoupení vstupenek čtěte pozorně pokyny a tiskněte ty správné vouchery! On-line prodej bude probíhat do pátku 24.7. do 12:00 hodin.
  • vstupenky můžete zakoupit i bez předchozí on-line objednávky na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu
  • pokud vstupenky nebudou vyprodány on-line, tak v den utkání budou k dispozici na hlavní pokladně stadiónu, který své brány otevře v 17:30 hodin
  • obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE
  • místa a vstupenky pro invalidy – informace ZDE

Vstupenky do sektoru hostí?

Vstupenky do hostujícího sektoru bude možné zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal od středy 22. července. K dispozici budou též v rámci předprodeje v klubovém Fanshopu. Vstupenky budouk dispozici i v den utkání na podkladně hostujícího sektoru stadiónu (vstup č. 5), jehož brány se otevřou v 17:30 hodin.

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je na pokladnách distribuován ZDARMA jen v počtu 1.800 kusů.

PARKOVÁNÍ

  • vnitřní parkoviště stadiónu a další menší parkoviště v těsné blízkosti stadiónu nejsou určená pro veřejnost - vjezd na tato parkoviště je povolen pouze s příslušnou parkovací kartou pro daný soutěžní ročník.
  • všechny osoby ve vozidle mířícího na vnitřní parkoviště stadiónu musí mít platnou vstupenku či permanentku, pokud ji nemají, tak musí vystoupit z vozu a zakoupit ji u pokladny - vozidlo mezitím musí odjet z prostoru vjezdu
  • k parkování veřejnosti doporučujeme využít prostor vykládky Českých drah za Feronou, zároveň je možné využít parkovacích ploch v širším okolí stadiónu
 
Související
Aktuálně

Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Stadion zažije Den s Enviropolem

Barbíny, auťáky, x-boxy, fotbalová školička pro děti, ale také Mig 21 nebo VIP fotbalový zápas osobností. To je jen zlomek toho, na co se můžete těšit už tuto neděli 22. května přímo na hlavním trávníku fotbalového stadionu FC Vysočina. Firma Enviropol, která je generálním partnerem FC Vysočina, tady totiž pořádá zdarma pro širokou veřejnost Den s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu