27.07.2015, Miroslav Fuks

S Jabloncem až v pondělí 10. srpna od 19:00 hodin

S Jabloncem až v pondělí 10. srpna od 19:00 hodinSnažení českých klubů v evropských pohárech se v úvodu nového ročníku SYNOT ligy výrazně promítá do programu domácích duelů FC Vysočina. Nadcházející atraktivní duel proti FK Jablonec se s ohledem na čtvrteční duel severočeského klubu v Kodani uskuteční až v pondělí 10. srpna od 19:00 hodin.

 

Jablonec se rozhodl využít technicko – soutěžního ustanovení SYNOT ligy, které v bodu 3 umožňuje klubům, které k duelu evropského poháru nastoupí ve čtvrtek na půdě soupeře, sehrát následný ligový zápas až v pondělí. Vzhledem k tomu, že se Masopust, Tecl a spol. z Kodaně vrátí až v noci z pátku na sobotu je tento požadavek severočeského klubu pochopitelný.

„Termínový posun a žádost Jablonce má oporu v řádech a my jej musíme akceptovat. Nezastíráme, že je pro nás tato změna nepříjemná a s ohledem na narušení běžného tréninkového cyklu jsme se jí podvolili velice neradi. Musíme se však přizpůsobit. Věříme, že favorita dokážeme zaskočit i v pondělí. Veřejnost a naše fanoušky prosíme o pochopení této vynucené termínové změny,“ uvedl Zdeněk Tulis, ředitel FC Vysočina.

 
Aktuálně

Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Stadion zažije Den s Enviropolem

Barbíny, auťáky, x-boxy, fotbalová školička pro děti, ale také Mig 21 nebo VIP fotbalový zápas osobností. To je jen zlomek toho, na co se můžete těšit už tuto neděli 22. května přímo na hlavním trávníku fotbalového stadionu FC Vysočina. Firma Enviropol, která je generálním partnerem FC Vysočina, tady totiž pořádá zdarma pro širokou veřejnost Den s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu