30.07.2015, Miroslav Fuks

Novinka na webu: hlasování o hráče měsíce!

Novinka na webu: hlasování o hráče měsíce!Redakce webu FC Vysočina se pro čerstvě zahájený ročník fotbalových soutěží rozhodla upustit od internetového hlasování fanoušků v anketě o „Hráče zápasu“. Ten je ostatně vyhlašován po každém duelu přímo SYNOT ligou. Místo něj budete mít na konci každého fotbalového měsíce možnost vybrat „Hráče měsíce FC Vysočina“! S tímto fotbalistou následně přineseme aktuální rozhovor.

 

Měsíc červenec sice převážně patřil přípravě na SYNOT ligu a nabídl pouze jeden mistrovský zápas, přesto hlasování v anketě nabízíme již nyní. Dobrý obrázek o formě jednotlivých hráčů jste si jistě mohli udělat v rámci pátečního duelu proti Spartě. Navíc řada fanoušků na vlastní oči viděla předligovou generálku proti Táborsku či přípravná utkání, která jihlavský tým odehrál v blízkém regionu.

Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu, přičemž na pozice na 1. – 5. místě můžete vybírat z fotbalistů na soupisce FC Vysočina, kteří v daném období nastoupili alespoň do jednoho utkání. Děkujeme.

 
Aktuálně

Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Stadion zažije Den s Enviropolem

Barbíny, auťáky, x-boxy, fotbalová školička pro děti, ale také Mig 21 nebo VIP fotbalový zápas osobností. To je jen zlomek toho, na co se můžete těšit už tuto neděli 22. května přímo na hlavním trávníku fotbalového stadionu FC Vysočina. Firma Enviropol, která je generálním partnerem FC Vysočina, tady totiž pořádá zdarma pro širokou veřejnost Den s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu