11.08.2015, Redakce

Podpořte FC Vysočina v Edenu!

Podpořte FC Vysočina v Edenu!Od nové sezóny jsou výjezdy na venkovní utkání organizovány přímo klubem. Pro fanoušky, kteří si chtějí užít atmosféru výjezdu, se ale nic zásadního nezmění. Ve 4. kole FC Vysočina čeká atraktivní utkání v Edenu proti Slavii Praha, které je na programu v neděli 16. srpna od 17:00 hodin. Sraz zájemců o výjezd je stanoven na 14:00 u hospůdky Na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách.

Cena činí 150 Kč pro majitele permanentky a 120 Kč pro ostatní, cena neobsahuje vstupenku na utkání. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 732 770 383, popřípadě e-mailu zeman.david@psj.cz.

Vzhledem k tomu, že výjezd je organizován klubem, bude FC Vysočina klást důraz na chování fanoušků v autobuse, ale stejně tak na stadionu. V případě neadekvátního chování, které bude poškozovat klub, je FC Vysočina připraven vyvodit postihy.